Chceš i ty dosáhnout pozoruhodné byznys výsledky, nastavit strategii, kampaň, vyladit mindset, vše v klídku a pohodě díky postupným, nenáročným krůčkům?

Získej pro sebe a svoje podnikání neomezenou každodenní podporu zkušené byznys mentorky a koučky v rámci unikátní služby Atomový byznys mentoring.

 • Chceš mít možnost neomezených byznys konzultací po dobu 2 nebo 4 měsíců?
 • Máš velké podnikatelské plány, čeká tě kampaň nebo jiný fičák a hodilo by se ti konzultovat pravidelně svou strategii a kroky se zkušenou profesionálkou?
 • Jsi schopná,  stačí ti stručná, jasná a rychlá doporučení, ale tvoje disciplína pokulhává a potřebuješ k akčním krokům lehce „dokopávat“?
 • Potřebuješ pro svoje podnikání parťačku, se kterou budeš moct kdykoli, klidně každý den, konzultovat strategie, mindset, procesy a jednotlivé akční kroky?

Jak by se proměnilo tvoje podnikání, kdybys pro sebe měla pravidelnou, kontinuální podporu na každodenní bázi po dobu 2 nebo 4 měsíců?

Adélo, o co jde?

Atomový byznys mentoring je předplacený balíček neomezeného počtu 20min konzultací, které můžeš čerpat kdykoli v průběhu 2 nebo 4 po sobě jdoucích měsíců.

To jako vážně?

Ano, teda skoro neomezeně. Mám pro tebe jedinou podmínku. Z každé konzultace pro tebe vzejdou 1 – 3 naprosto konkrétní akční kroky, díky kterým budeš svoje podnikání vytrvale posouvat. Na další konzultaci se můžeš objednat až v momentě, kdy splníš dílčí cíle a nejdříve za 24 hod. Pokud to zvládneš 5x v týdnu, můžeš se na konzultaci objednat 5x v týdnu. A samozřejmě, že kdykoli neplatí pro noční hodiny, svátky, víkendy a mou dovolenou.

Takže v tom není žádný jiný „háček“?

Ne, žádný jiný háček v tom není. Každý balíček navíc zahrnuje vstupní dotazník a úvodní 75 min konzultaci 1-na-1 na Zoomu, během které probereme tvou byznys strategii, portfolio a cestu zákazníka. Součástí je i výstupní 60 min zhodnocení naší společné cesty. U čtyřměsíční spolupráce navíc získáváš 60 min konzultaci v půlce programu.

Jak budou konzultace probíhat?

Konzultace (kromě úvodní a výstupní, které se uskuteční na Zoomu včetně záznamu) budou probíhat výhradně po telefonu. Ty i já na ně budeme potřebovat 20 min relativního klidu, ale konzultaci v pohodě zvládneme třeba při vaření, nebo na procházce.

Adélo, jak máš zajištěno, že si na mě najdeš vždycky čas?

Jednoduše. Balíčků je jen omezený počet. Na konzultace se objednáš přes rezervační systém, kde mám na Atomový byznys mentoring vyhrazený čas, podle aktuálního počtu účastníků. Sleduji frekvenci a pravidelnost, s jakou si službu objednáváte a v návaznosti na to aktualizuji prostor v kalendáři.

Jmenuji se Adéla Sen

Jsem byznys mentorka úspěšných žen, koučka, terapeutka, městská šamanka, nadšená vyznavačka vědomého leadershipu, slow marketingu a práce v kvantovém poli. Propojuji svět racionality a spirituality, svět strategie a energie. Odešla jsem z „vysokého“ byznysu, abych pomáhala podnikatelkám a podnikatelům vybudovat autentické milionové podnikání s celospolečenským dopadem. Svou expertizu jsem získávala mnoha lety praxe i studia. V roli leaderky jsem posledních 10 let let vedla týmy v on-line prostředí (webeditory, redaktory, kopíky, programátory, projekťáky, grafiky, SEO specialisty, analytiky a další). Mám odkonzultováno 15 000+ hod a 6500+ hod vlastního vzdělání jako klientka v oblasti psychologie, koučinku, mentoringu, supervizí atd. Atomový byznys mentoring je intenzivní spolupráce, díky které upgraduješ svoje podnikání díky konzistentním krůčkům a vytrvalé podpoře.

Přestaň snít o prosperujícícm byznysu, pojď ho společně tvořit!

adela-sen-probuzena

Služba je ti šitá na míru v případě, že:

 • Máš jasnou vizi a konkrétní cíle, kam chceš během následujících 2–4 měsíců svoje podnikání posunout
 • Jsi proaktivní, ale neefektivní – neumíš dobře prioritizovat, nedaří se ti dotahovat jednotlivé kroky do konce a nemáš výsledky odpovídajícím tvému snažení
 • Jsi nadšená, pozitivní, absolutně věříš v to co děláš, ale potřebuješ pomoct nastavit byznys strategie na míru tvému podnikání a taky podpořit v tom, abys soustavně postupovala vpřed
 • Potřebuješ parťáka, který ti ukáže cestu a směr, ale s podporou v zádech dokážeš jít do akce sama
 • Tvoje podnikání ti generuje průměrný měsíční příjem alespoň 35 000 Kč
 • Máš před kampaní a přeješ si aby tě během kampaně podpořila zkušená mentorka a provedla tě prodejním chaosem

Dost mě to láká, ale je to pro mě?

 • Jsi na štíru s časem?
 • Potřebuješ podpořit v akci na denní bázi?
 • Toužíš po úspěchu?
 • Máš pocit, že tvoje příjmy neodpovídají tvému úsilí?
 • O online podnikání toho víš dost, ale pořád to neumíš poskládat do funkčního celku pro svůj byznys?
 • Potřebuješ se zlepšit v prioritizaci, zvýšit svou produktivitu, lépe plánovat?
 • Víš, co chceš, ale cíle se ti zatím nedaří dosahovat stabilně?

Odpověděla jsi ANO na všechny otázky? Super, pak je moje nabídka Atomového byznys mentoringu přesně pro tebe. 2měsíční spolupráci využiješ především jako podporu pro přípravu a průběh kampaně. 4měsíční spolupráce je pro tebe vhodná, když potřebuješ své podnikání a příjmy z něj stabilizovat.

Adélo a co cena?

Neomezený balíček Atomového byznys mentoringu = neomezený počet 20 min konzultací pro období 2 nebo 4 po sobě jdoucích měsíců

2měsíční spolupráce stojí 57 000 Kč
4měsíční spolupráce vyjde na 97 000 Kč

Ceny jsou konečné a účtované bez DPH, platbu si můžeš rozložit na 2 splátky bez navýšení.

ATOMOVÝ BYZNYS MENTORING = drobné krůčky = kontinuální spolupráce = pozoruhodné výsledky pro tvůj byznys

POZOR!

Aktuálně mám pro ABM spolupráci dostupné pouze 1 místo.

Je pro tebe?

Dosáhni výsledky i ty

michaela-holisova

Podnikání mám v malíku a sebe samu taky. Potřebovala jsem ale někoho, kdo mě provede světem online. Ten je pro mě nový. Ovšem bez nějakých velkých řečí a teorií. Prostě – Na jasnou otázku, jasnou odpověď. Anebo klidně i nejasnou, pokud bylo mým zadáním: „Pojďme spolu brainstormovat název kurzu.“ Adéla umí plnit zadání. Má z čeho čerpat a tak nevaří z vody. A pokud neví, tak normálně řekne: „Hele, tohle musíš zkusit, na to jasnou odpověď nemám.“ Pokud milujete přímou komunikaci, Adéla dodá. Navíc to je rychle. Já rychle mluvím a rychle myslím. Adéla taky. Byl to pak pěkný švunk. Baví mě, že se s tím moc nemaže – když je to blbý, prostě se to dozvíte bez kudrlinek (bacha, klidně vám bude na prodejce škrtat červenou!) Baví mě, že si to řídím já sama. Když mám téma, volám, když nemám, nevolám. Co jsme tedy s Adélou odpracovaly? Název kurzu, načasování, základní principy práce se skupinou, téma komunikace ceny. V zásadě dílčí věci, ale všechny byly zpracovávány v kontextu. Pokud z ní někdy vypadlo obecné: „Hele, dělává se to takto“, dodala hned přerámování na můj projekt. Jak jsme to odpracovaly? Svižně. Operativně. Bez nějaký velkých řečí a plánování. Mám dotaz, jdu, zeptám se, integruju, jedu dál. Adéla je dle mého skvělá pro člověka, který má už kus cesty ujité a občas potřebuje nějaký ten ťukanec v podobě informace, kterou by zbytečně dlouho hledal a Adéla ji vysype z rukávu – šetří prostě čas a pokud si svého času vážíte, je to OK investice. Taky je fajn pro toho, kdo si potřebuje nahlas popřemýšlet s někým, kdo má odstup a nadhled, není zanořený v projektu až po uši, ale zároveň má do téhle oblasti určitý vhled. Adélu doporučuju. Je to skvělý katalyzátor myšlenek. Adéla Sen je sen.

Michaela Holišová – koučka, mentorka, facilitárka, autorka knihy Rodič Leader
stepanka-vernerova

Absolvovala jsem s Adélou Sen Atomový byznys mentoring. Než jsem do mentoringu s Adélou šla, byla jsem rozhodnutá, že přesunu své podnikání na jiné zaměření a to podnikatelky a hojnost, jenže jsem nevěděla, jak to pořádně uchopit a jak to udělat tak, aby to bylo co nejefektivnější a zároveň příjemné. Měla jsem web, se kterým jsem nebyla spokojená a potřebovala jsem si ujasnit, jaké služby budu nabízet, jaké změním a jaké vyřadím. Během spolupráce jsem dokázala předělat celý svůj web a ujasnit si služby. Byla jsem tak spokojená, že jsem si navíc udělala i nový vizuál. Adéla dokáže ve velmi krátké době jasně, stručně a srozumitelně předat velké množství informací, vhledů, názorů a rad. Velmi se mi líbilo, že šla rovnou k věci. Volaly jsme si, když jsem dokončila akční kroky z předchozího sezení. Líbilo se mi, že jsem témata mohla nadhodit já. Dostala jsem vhledy a zpětné vazby na prodejní stránky, web, fan page i skupinu. Dostala jsem rady k tomu, jak své sítě co nejlépe rozšiřovat, na co si dát pozor a co vyzdvihnout. Prostě bomba! Je vidět, že Adéla má rozhled v mnoha oblastech podnikání, a tudíž pro mě byl její mentoring tím pravým. Pokud se chcete raketově posouvat, doporučuji právě tuto spolupráci. Ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji!

Štěpánka Vernerová (Azalii) – moderní čarodějka pro podnikatelky
sarka-hajkova

S Adélou jsem absolvovala její novou službu Atomový byznys mentoring. Nabídka přišla v době, kdy jsem začala chystat můj první on-line kurz. Obsah jsem měla jasný již dlouho, ovšem váhala jsem ohledně formy. Jednoho rána jsem se probudila a najednou věděla! Jakou formu tomu všemu dát a také kdy má kurz proběhnout. Byl tam jeden malý zádrhel. Do Vánoc chybělo pár týdnů, kurz měl začít 11. ledna. Neměla jsem v tu chvíli ani e-mailovou databázi, ani skupinu, ve které bych ho případně mohla nabídnout. Bylo mi jasné, že říci nějaké markeťačce, že za 5 týdnů startuje můj kurz a jaké pro propagaci a prodej mám podmínky, nejspíš by se zhrozila. Trochu jsem čekala, co na toto zadání řekne Adéla. Poprvé jsme spolu mluvily 2. prosince. Adéle se můj záměr líbil a naplánovaly jsme akční kroky. Cílem bylo si to zkusit a užít, nikoliv prodat desítky míst v kurzu. Výsledek poklidné kampaně předčil cokoliv, co bych očekávala, kdybych nějaká očekávání měla. Opravdu jsem ocenila Adély byznysové rady a zkušenosti a zejména jsem ocenila, že mě podpořila naprosto bez jakékoliv snahy mě přesvědčit, že bych měla posunout termín, zvážit širší kampaň, prostě mi kryla záda na cestě, kterou jsem si vybrala. Nakonec jsem v novém kurzu v prvním běhu prodala 26 míst. Bez reklamy a bez strategicky naplánované reklamní kampaně. Velmi děkuji a vřele doporučuji.

Šárka Hájková – lektorka, mentorka
zuzana-tuhovcakova

Jednotlivé konzultace Atomového byznys mentoringu byly rychlé, svižné, pěkně odsýpaly, protože Adéla umí vždy přesně udeřit hřebíček na hlavičku. Neztrácí čas dlouhými řečmi a jde rovnou k jádru věci. Stručně, jasně a věcně. S ničím se nepáře, řekne na rovinu, když jí něco nesedí. Ale zároveň je velice podporující a přátelská. A to je skvělá kombinace. Pro mě jako pro člověka, který věčně něco odkládá na neurčito, bylo maximálně motivující, že každá další konzultace mohla proběhnout teprve, když jsem splnila úkoly z té předchozí. Také mi vyhovovalo rozkouskování tématu na pidi kousky. Takto po malých krůčcích se toho totiž dá za krátkou dobu zvládnout opravdu spousta. Už po několika konzultacích jsem cítila obrovský posun. Po každém setkání jsem přesně věděla, jaké kroky podniknout. Také mi vyhovovalo, že mám celý proces ve vlastní režii. Záleželo na mně, kdy se objednám na další konzultaci, jaká bude jejich frekvence a jaké si zvolím téma k řešení. Adéla mi pomohla sestavit strategií pro letošní rok, prošly jsme cesty, jak můžu do své skupiny přivádět relevantní klientky. Také během naší spolupráce vznikla úplně nová služba a s ní související balíčky. Vím, jak, kde a komu je prodávat. Atomový byznys mentoring je perfektní záležitost. Pokud chcete po malých krůčcích za poměrně krátký čas zhmotnit opravdu velké věci, moc doporučuji!

Zuzana Tuhovčáková, aromaterapeutka, průvodkyně vědomým ženstvím