Toužíš, nebo potřebuješ pro své podnikání pravidelnou, kontinuální podporu,

díky které dosáhneš pozoruhodných výsledků skrze malé, nenáročné krůčky?

 • Chceš mít možnost neomezených byznys konzultací po dobu 6 měsíců?
 • Máš velké podnikatelské plány a hodilo by se ti konzultovat dílčí byznys kroky se zkušenou profesionálkou?
 • Jsi schopná, nepotřebuješ vodit za ručičku a stačí ti stručná, jasná a rychlá doporučení?
 • Jsi samostatná, ale ráda bys měla v podnikání parťačku, se kterou budeš moct kdykoli konzultovat svoje krátkodobé byznys cíle?

Pak právě pro tebe je určena moje služba Atomový byznys mentoring

Adélo, o co jde?

Jde o předplacený balíček neomezeného počtu 20min konzultací, které můžeš čerpat kdykoli v průběhu 6 po sobě jdoucích měsíců.

To jako vážně?

Ano, teda skoro neomezeně. Budu mít pro tebe jedinou podmínku. Z každé konzultace pro tebe vzejdou 1 – 3 naprosto konkrétní akční kroky, díky kterým budeš svoje podnikání vytrvale posouvat. Na další konzultaci se můžeš objednat až v momentě, kdy splníš dílčí cíle a nejdříve za 24 hod. Pokud to zvládneš 5x v týdnu, můžeš se na konzultaci objednat 5x v týdnu. A samozřejmě, že kdykoli neplatí pro noční hodiny, svátky, víkendy a mou dovolenou.

Takže v tom není žádný jiný „háček“?

Ne, žádný jiný háček v tom není. Balíček navíc zahrnuje vstupní dotazník a úvodní 75 min konzultaci 1-na-1 na Zoomu, během které probereme tvou byznys strategii, portfolio a cestu zákazníka.

Jak budou konzultace probíhat?

Konzultace (kromě úvodní na Zoomu včetně záznamu) budou probíhat výhradně po telefonu. Ty i já na ně budeme potřebovat 20 min relativního klidu, ale konzultaci v pohodě zvládneme třeba při vaření, nebo na procházce.

Adélo, jak máš zajištěno, že si na mě najdeš vždycky čas?

Jednoduše. Balíčků je jen omezený počet. Na konzultace se objednáš přes rezervační systém, kde mám na Atomový byznys mentoring vyhrazený čas, podle aktuálního počtu účastníků. Momentálně jsou to 3 hod čistého času denně. Pravidelně sleduji i frekvenci a pravidelnost, s jakou si službu objednáváte a v návaznosti na to aktualizuji prostor v kalendáři.

Jmenuji se Adéla Sen

Jsem byznys koučka a mentorka úspěšných žen a taky městská šamanka. Propojuji svět racionality a spirituality, svět strategie a energie. Odešla jsem ze světa „vysokého“ byznysu, abych pomáhala podnikatelkám vybudovat autentické milionové podnikání. Do programu jsem vložila svoje know-how, které jsem získávala mnoha lety praxe i studia. V roli leaderky jsem posledních 10 let let vedla týmy v on-line prostředí (webeditory, redaktory, copíky, programátory, projekťáky, grafiky, SEO specialisty, analytiky a další). Za svoje vzdělání v oblasti psychologie, koučinku, mentoringu, šamanismu, za vlastní mentoring a supervize, jsem utratila stovky tisíc. Investice do mého vzdělání se mi vždy mnohonásobně vrátila. Moje klientky dosahují výsledků, jaké si přejí a já si tak mohu účtovat vyšší částky za svou práci. Když jsem to dokázala já, dokážeš to i ty. Přestaň snít o prosperujícícm byznysu, pojď ho společně tvořit!

adela-sen-probuzena

Služba je ti šitá na míru v případě, že:

 • Máš jasnou vizi, kam chceš během následujících 3–6 měsíců svoje podnikání posunout
 • Jsi proaktivní, samostatná, organizovaná a daří se ti dosahovat cílů, které si vytyčíš
 • Jsi nadšená, pozitivní, věříš sama sobě i tomu, co děláš
 • Potřebuješ parťáka, který ti ukáže cestu a směr, ale nebojíš se kráčet sama
 • Tvoje podnikání je stabilní a generuje ti pravidelný měsíční příjem 30 000 Kč a víc

Dost mě to láká, ale je to pro mě?

 • Jsi na štíru s časem? (ANO)
 • Jsi akční? (ANO)
 • Toužíš po úspěchu? (ANO)
 • Máš ráda výzvy? (ANO)
 • Konáš raději, než mluvíš? (ANO)
 • Máš to v hlavě srovnané? (ANO)
 • Víš, co chceš? (ANO)

Odpověděla jsi NE, byť na jednu z otázek? Raději si objednej klasický koučink & mentoring, tohle by pro tebe nejspíš nebylo to pravé. Odpověděla jsi ANO na všechny otázky? Super, pak je moje nabídka Atomového byznys mentoringu přesně pro tebe.

Adélo a co cena?

Moje hodinová konzultace stojí 6 500 Kč.

Neomezený balíček Atomového byznys mentoringu = neomezený počet 20 min konzultací pro období 6 po sobě jdoucích měsíců stojí 87 000 Kč = 14 500 Kč/měsíc = 3625 Kč/týden = 518 Kč/den

ATOMOVÝ BYZNYS MENTORING = drobné krůčky = kontinuální spolupráce = pozoruhodné výsledky pro tvůj byznys

POZOR! V průběhu ledna mám prostor jen pro 2 KLIENTKY.

Budeš mezi nimi?

Dosáhni výsledky i ty

michaela-holisova

Podnikání mám v malíku a sebe samu taky. Potřebovala jsem ale někoho, kdo mě provede světem online. Ten je pro mě nový. Ovšem bez nějakých velkých řečí a teorií. Prostě – Na jasnou otázku, jasnou odpověď. Anebo klidně i nejasnou, pokud bylo mým zadáním: „Pojďme spolu brainstormovat název kurzu.“ Adéla umí plnit zadání. Má z čeho čerpat a tak nevaří z vody. A pokud neví, tak normálně řekne: „Hele, tohle musíš zkusit, na to jasnou odpověď nemám.“ Pokud milujete přímou komunikaci, Adéla dodá. Navíc to je rychle. Já rychle mluvím a rychle myslím. Adéla taky. Byl to pak pěkný švunk. Baví mě, že se s tím moc nemaže – když je to blbý, prostě se to dozvíte bez kudrlinek (bacha, klidně vám bude na prodejce škrtat červenou!) Baví mě, že si to řídím já sama. Když mám téma, volám, když nemám, nevolám. Co jsme tedy s Adélou odpracovaly? Název kurzu, načasování, základní principy práce se skupinou, téma komunikace ceny. V zásadě dílčí věci, ale všechny byly zpracovávány v kontextu. Pokud z ní někdy vypadlo obecné: „Hele, dělává se to takto“, dodala hned přerámování na můj projekt. Jak jsme to odpracovaly? Svižně. Operativně. Bez nějaký velkých řečí a plánování. Mám dotaz, jdu, zeptám se, integruju, jedu dál. Adéla je dle mého skvělá pro člověka, který má už kus cesty ujité a občas potřebuje nějaký ten ťukanec v podobě informace, kterou by zbytečně dlouho hledal a Adéla ji vysype z rukávu – šetří prostě čas a pokud si svého času vážíte, je to OK investice. Taky je fajn pro toho, kdo si potřebuje nahlas popřemýšlet s někým, kdo má odstup a nadhled, není zanořený v projektu až po uši, ale zároveň má do téhle oblasti určitý vhled. Adélu doporučuju. Je to skvělý katalyzátor myšlenek. Adéla Sen je sen.

Michaela Holišová – koučka, mentorka, facilitárka, autorka knihy Rodič Leader
stepanka-vernerova

Absolvovala jsem s Adélou Sen Atomový byznys mentoring. Než jsem do mentoringu s Adélou šla, byla jsem rozhodnutá, že přesunu své podnikání na jiné zaměření a to podnikatelky a hojnost, jenže jsem nevěděla, jak to pořádně uchopit a jak to udělat tak, aby to bylo co nejefektivnější a zároveň příjemné. Měla jsem web, se kterým jsem nebyla spokojená a potřebovala jsem si ujasnit, jaké služby budu nabízet, jaké změním a jaké vyřadím. Během spolupráce jsem dokázala předělat celý svůj web a ujasnit si služby. Byla jsem tak spokojená, že jsem si navíc udělala i nový vizuál. Adéla dokáže ve velmi krátké době jasně, stručně a srozumitelně předat velké množství informací, vhledů, názorů a rad. Velmi se mi líbilo, že šla rovnou k věci. Volaly jsme si, když jsem dokončila akční kroky z předchozího sezení. Líbilo se mi, že jsem témata mohla nadhodit já. Dostala jsem vhledy a zpětné vazby na prodejní stránky, web, fan page i skupinu. Dostala jsem rady k tomu, jak své sítě co nejlépe rozšiřovat, na co si dát pozor a co vyzdvihnout. Prostě bomba! Je vidět, že Adéla má rozhled v mnoha oblastech podnikání, a tudíž pro mě byl její mentoring tím pravým. Pokud se chcete raketově posouvat, doporučuji právě tuto spolupráci. Ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji!

Štěpánka Vernerová (Azalii) – moderní čarodějka pro podnikatelky
sarka-hajkova

S Adélou jsem absolvovala její novou službu Atomový byznys mentoring. Nabídka přišla v době, kdy jsem začala chystat můj první on-line kurz. Obsah jsem měla jasný již dlouho, ovšem váhala jsem ohledně formy. Jednoho rána jsem se probudila a najednou věděla! Jakou formu tomu všemu dát a také kdy má kurz proběhnout. Byl tam jeden malý zádrhel. Do Vánoc chybělo pár týdnů, kurz měl začít 11. ledna. Neměla jsem v tu chvíli ani e-mailovou databázi, ani skupinu, ve které bych ho případně mohla nabídnout. Bylo mi jasné, že říci nějaké markeťačce, že za 5 týdnů startuje můj kurz a jaké pro propagaci a prodej mám podmínky, nejspíš by se zhrozila. Trochu jsem čekala, co na toto zadání řekne Adéla. Poprvé jsme spolu mluvily 2. prosince. Adéle se můj záměr líbil a naplánovaly jsme akční kroky. Cílem bylo si to zkusit a užít, nikoliv prodat desítky míst v kurzu. Výsledek poklidné kampaně předčil cokoliv, co bych očekávala, kdybych nějaká očekávání měla. Opravdu jsem ocenila Adély byznysové rady a zkušenosti a zejména jsem ocenila, že mě podpořila naprosto bez jakékoliv snahy mě přesvědčit, že bych měla posunout termín, zvážit širší kampaň, prostě mi kryla záda na cestě, kterou jsem si vybrala. Nakonec jsem v novém kurzu v prvním běhu prodala 26 míst. Bez reklamy a bez strategicky naplánované reklamní kampaně. Velmi děkuji a vřele doporučuji.

Šárka Hájková – lektorka, mentorka
zuzana-tuhovcakova

Jednotlivé konzultace Atomového byznys mentoringu byly rychlé, svižné, pěkně odsýpaly, protože Adéla umí vždy přesně udeřit hřebíček na hlavičku. Neztrácí čas dlouhými řečmi a jde rovnou k jádru věci. Stručně, jasně a věcně. S ničím se nepáře, řekne na rovinu, když jí něco nesedí. Ale zároveň je velice podporující a přátelská. A to je skvělá kombinace. Pro mě jako pro člověka, který věčně něco odkládá na neurčito, bylo maximálně motivující, že každá další konzultace mohla proběhnout teprve, když jsem splnila úkoly z té předchozí. Také mi vyhovovalo rozkouskování tématu na pidi kousky. Takto po malých krůčcích se toho totiž dá za krátkou dobu zvládnout opravdu spousta. Už po několika konzultacích jsem cítila obrovský posun. Po každém setkání jsem přesně věděla, jaké kroky podniknout. Také mi vyhovovalo, že mám celý proces ve vlastní režii. Záleželo na mně, kdy se objednám na další konzultaci, jaká bude jejich frekvence a jaké si zvolím téma k řešení. Adéla mi pomohla sestavit strategií pro letošní rok, prošly jsme cesty, jak můžu do své skupiny přivádět relevantní klientky. Také během naší spolupráce vznikla úplně nová služba a s ní související balíčky. Vím, jak, kde a komu je prodávat. Atomový byznys mentoring je perfektní záležitost. Pokud chcete po malých krůčcích za poměrně krátký čas zhmotnit opravdu velké věci, moc doporučuji!

Zuzana Tuhovčáková, aromaterapeutka, průvodkyně vědomým ženstvím