Inventura byznysu – strategická konzultace

Chceš posunout svůj byznys na novou úroveň, ale připadáš si uvízlá a tápeš v tom kam a jakým směrem své podnikání rozvíjet?

  • Spolu s tím, jak roste tvé podnikání, roste i TODO list a všechny činnosti vyžadují více a více času, je pro tebe čím dál těžší organizovat si práci tak, abys měla dost času na podnikání, rodinu i sama na sebe…
  • Z tvého života se pomaličku vytrácí svoboda, kvůli které ses do podnikání pustila. Pořád tě to baví, ale necítíš se v tom už tak dobře jako dřív…
  • Až příliš mnoho tvého času a energie spotřebovávají činnosti, které nejsou ziskové, namísto strategického rozvíjení vlastního podnikání, nedaří se ti proměnit fanoušky na platící zákazníky…
  • Tápeš v tom v tom, kdo je tvůj srdcový klient a komu vlastně prodáváte svou službu nebo produkt…

Co si ze strategické konzultace Inventura byznysu odneseš?

  • Na začátku konzultace tě provedu koučovací technikou podle modelu Walta Disneye. Díky této technice si ujasníš svoji vizi, procítíš v čem je ti dobře, objevíš nové možnosti a souvislosti.
  • Následně podle této vize zrevidujeme společně všechny tvoje dosavadní pracovní aktivity, určíme novou strategii a naplánujeme procesy, aby se tvoje podnikání znovu nastartovalo a rozhýbalo do přirozeného flow.
  • Pomůžu ti ujasnit si, které činnosti jsou pro tvoje podnikání nezbytné, které můžeš delegovat a co úplně opustit, abys vytvořila prostor pro nové příležitosti.
  • Vše společně zpracujeme do výsledného akčního plánu, rozpracujeme jednotlivé kroky v čase tak, abys je mohla podle svým možností implementovat.
  • V ceně konzultace získáš mou podporu v podobě dvou e-mailů pro případ, že by ses na svojí cestě zasekla a nevěděla jak dál, nebo se objevily nové souvislosti.

Strategická konzultace v délce 120 min je v cene 3500 Kč.

Dej svému byznysu křídla a pohodlně vydělej svůj první milion během jediného roku

karolina soilis

Pokud si potřebujete utřídit myšlenky a vyjasnit směr jak dál v životě, vřele doporučuji Adélu Sen, nejen, že vás vyslechne, ale současně pokládá ty správné otázky, které vám pomůžou najít ty správné odpovědi z vašeho nitra.

Všichni víme, co máme dělat, jen je někdy potřeba osoba, která vám pomůže tyto odpovědi nalézt a to je pro mě Adéla.

Karolina Soilis
katerina-polreichova

Dnešní konzultace s Adelou bych shrnula do jednoho slova WOW! Jsem nadšená, že jsem našla někoho, kdo rozumí podnikání, chápe složitost ženské duše a ještě vás dokáže nasměrovat, kudy je nejkratší cesta k úspěchu. Přesvědčila mě, že být úspěšná je o nastavení mysli (a samozřejmě nějaké té práce k tomu).

Jedna jediná konzultace mi otevřela nové „zlaté brány“ a já se už nemůžu dočkat té další.

Kateřina Polreichová, návrhářka