Koučink a mentoring pro podnikatelky 1-na-1

  • Chceš kontinuálně růst, posouvat svůj život i svoje podnikání způsobem, který je v souladu s tvou Duší?
  • Hledáš někoho, kdo ti pomůže zpracovat osobní i byznysová témata tak, že se ve svém životě i podnikání skokově posuneš?
  • Potřebuješ změnit svůj mindset, aby ses zbavila bloků a omezení, které tě drží v podnikání zbytečně při zemi?
  • Snažíš se s vypětím sil vybalancovat čas na rodinu a podnikání a hodily by se ti vyloženě praktické informace, jak na to?
  • Ráda bys konzultovala svou strategii s koučkou a mentorkou, která má téměř dvacetiletou expertízu v podnikání, strategickém plánování, leadershipu, on-line marketingu, médiích, PR a copywritingu?

Osobní značka

U osobních značek jsou životní i byznysová témata provázaná a jedno bez druhého nefunguje. Pokud budeš na osobní rovině zaseklá, tvoje podnikání se bude posouvat a růst jen pomalu a ještě navíc tě to bude stát hodně sil.

Tvoje osobní hodnoty, vnitřní integrita, autenticita a sebehodnota se promítají do tvé podnikatelské strategie a marketingu víc, než si možná uvědomuješ. Velkou roli sehrává i tvoje mentální nastavení a podvědomé omezující vzorce a programy.

Rozhodneš-li se se mnou spolupracovat, dotkneme se všech výše zmíněných oblastí, projdeš transformací na mnoha úrovních, získáš nové úhly pohledu a praktické rady, které budeš moct ihned použít v praxi.

Proměň svoje poslání, touhy a sny na skutečně ziskový byznys a zůstaň přitom sama sebou.

adela-sen-probuzena

Koučink a mentoring konzultace

Cena konzultace

  • Cena za 60 min konzultace je 6 500 Kč

Dej svému byznysu křídla a pohodlně vydělej svůj první milion během jediného roku

vendula matlova

S Adélou jsme začaly koučink 1-na-1 v momentě, kdy se mi pilíře mého života úplně sesypaly (rozuměj vztah, bydlení, práce, těžká nemoc v rodině a začaly se mi pravidelně opakovat panické ataky). Řekla jsem si o pomoc. Nevěděla jsem, zda to sama znovu vše dám dohromady. Dobře jsem udělala!

Jsme v osobně- byznysovém léčivém procesu právě druhý měsíc. Adélka mě zkušeně provádí svými osvědčenými technikami laskavě a přímo k vlastním uvědoměním. Fungují krásně. Souvislosti mého života mi začínají zapadat na správná místa v mé mozaice.

Vendula Mátlová, podnikatelka
jana rosa

Mentorink s Adélou Sen oceňuji zejména proto, že mi otevírá možnosti a dveře, na které sama nevidím.

Ukazuje mi různé cesty, po kterých mohu kráčet a já sama si vybírám, které zvolím. Pomáhá mi nahlédnout taky na to, co mě brzdí, kde se na své cestě zasekávám a také na to, jak může být má jízda životem plynulejší a více a více se přibližovat tomu, po čem v hlouby duše toužím.

Pomáhá mi netočit se v kruhu, nepřešlapovat zbytečně dlouho na místě. S Adélou získávám odvahu jít do akce hned a užívat si výsledky. Děkuji!

Jana Rosa Matulová, podnikatelka
zuzka-vitkova

Na začátku podnikání jsem měla spoustu rozjetých projektů a plánů, ale měla jsem problém s jejich realizací.

Původně jsem si myslela, že problém je v motivaci, ale nakonec jsme rozklíčovaly, že za vším stojí únava. Adéla mi pomohla zapracovat na mém zazdrojování, abych byla silnější a více v souladu se sebou. Poté jsme se několik dalších sezení věnovaly mentoringu a poposunutí mého byznysu. 

S Adélou se mi spolupracovalo velmi příjemně a jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala jako průvodkyni na mé nové cestě.

Zuzka Vítková, podnikatelka
katerina-polreichova

Dnešní konzultace s Adelou bych shrnula do jednoho slova WOW!

Jsem nadšená, že jsem našla někoho, kdo rozumí podnikání, chápe složitost ženské duše a ještě vás dokáže nasměrovat, kudy je nejkratší cesta k úspěchu.

Přesvědčila mě, že být úspěšná je o nastavení mysli (a samozřejmě nějaké té práce k tomu).

Jedna jediná konzultace mi otevřela nové „zlaté brány“ a já se už nemůžu dočkat té další.

Kateřina Polreichová, návrhářka