Jsi profesionálka v oboru – konzultantka, lektorka, koučka, terapeutka, průvodkyně a hledáš cestu, jak svoje know-how předávat efektivně dál?

 • Chceš umět nadchnout svoje mentee a pozitivně je motivovat na jejich cestě k cíli?
 • Chceš se naučit, jak zmapovat startovací čáru a pozici jednotlivých účastníků a mít jasný přehled o tom, kdo, odkud a kam směřuje?
 • Chceš se naučit, jak efektivně pracovat s cíli a jak pomoct jednotlivým účastníkům s jejich naplňováním?
 • Chceš se naučit pokládat ty správné otázky i to, jak vytvořit pro své mentees atraktivní učební materiály, které jim usnadní proces učení?
 • Chceš se zdokonalit v práci se skupinou, poznat její dynamiku a naučit se, jak skupinu poskládat, aby skupinová energie a synergie posouvala jednotlivé účastníky vpřed rychleji?
 • Chceš se naučit, jak držet energetické pole pro skupinu a jak jednoduchou energetickou prací podpořit jednotlivé účastníky v dosahování cílů?

Odpověděla jsi ANO alespoň na jednu z otázek? Pak určitě využiješ mou službu Mentoring mentorek.

Možná, že jsi něco podobného zažila i ty:

Vstoupila jsi do mastermindu, skupinového mentoringu, výcviku, nebo jsi se účastnila workshopu a po chvíli sis začala všímat drobných, nebo i nápadných signálů, které tě upozorňovaly na to, že program drží pohromadě spíš silou vůle účastníků, než díky individuálním schopnostmi leadera či mentora.

 • Dobrým leaderem, šéfem, lektorem, nebo mentorem, nemůže být každý
 • Ne každý profesionál z oboru dokáže předat svoje know-how srozumitelně a efektivně
 • Zdaleka ne každý profesionál je přirozená vůdčí osobnost

Co potřebuješ proto, aby ses stala profesionální, sebevědomou a respektovanou mentorkou?

 • Relevantní praxi v oboru podle toho, na koho cílíš a jaké téma chceš mentorovat
 • Lektorské dovednosti, schopnost zaujmout a motivovat
 • Přirozené vůdčí schopnosti, důvěryhodnost a stabilní osobnost

Kdo jsem?

Jmenuji se Adéla Sen a jsem byznys koučka a mentorka pro podnikatelky ve službách.

 • Podnikám bezmála 20 let. Svou svobodu a nezávislost jsem si dokázala uhájit i jako konzultantka velkých nadnárodních společností.
 • Od roku 2010 jsem pracovala převážně jako stratég a teamleder v on-line médiích.
 • Od roku 2015 se profesionálně věnuji byznys koučinku a mentoringu sólopodnikatelek.

Díky svým rozsáhlým znalostem a zkušenostem je jen velmi málo oblastí a oborů, ve kterých se nedokážu zorientovat.

Mé služby už využilo 200+ podnikatelek s prokazatelnými byznys výsledky. Přidej se k nim a posuň svoje podnikání do nového levelu.

adela-sen-probuzena

Jsi profesionálka v oboru a tíhneš k tomu, předávat svoje znalosti a dovednosti méně zkušeným kolegyním formou mentoringu?

Pojď do mentoringu mentorek a:

 • Buď efektivnější ve vedení vlastních konzultací
 • Zvyš svou expertízu, důvěryhodnost a autoritu
 • Účtuj si za svoje služby vyšší částky
 • Získej angažovanější a motivovanější klientelu
 • Nauč se, jak vést skupinové mentoringy a mastermindy
 • Získej zpětnou vazbu na svůj byznys od zkušené profesionálky

Kdo z mého mentoringu bude mít nejvíc?

Koučky, byznys mentorky, terapeutky, markeťačky a on-line markeťačky, copywriterky, lektorky, konzultaktky, poradkyně, průvodkyně.

Nepochybuj o tom, že investice do mentoringu se ti navrátí během pár týdnů. Mrkni na reference na konci stránky, ženy v nich sdílejí, kam se díky mentoringu mentorek posunuly a o kolik bleskurychle zvýšily své příjmy.

Adélo, kolik to stojí?

Cena jednorázové 60 min konzultace = 6500 Kč

Chceš kontinuálně zvyšovat svou expertízu mentorky? Pak pro tebe bude výhodnější balíček:

Balíček 4 konzultací á 60 min 5500 Kč = 22 000 Kč (ušetříš 4 000 Kč)

Balíček 8 konzultací á 60 min 5250 Kč = 42 000 Kč (ušetříš 10 000 Kč)

K balíčkům nabízím po domluvě též supervize individuálních konzultaci či skupin – živě (on-line real time) nebo rozbor videozáznamu. Supervize naceňuji individuálně podle času a náročnosti.

Co říkají o mentoringu mentorek

marketa-odvarkova

Ráda bych doporučila Adéla Sen a poděkovala jí za bytostně praktický a přitom šamanským vhledem procítěný a zábavný mentoring. Adéla Sen je pro mě ideální kombinací na cestu, kde nechybí tvořivost, hravost, ale ani cesta temnými hloubkami, kde se třeba skrývají právě ty největší drahokamy.

Kdo chcete skvělou kombinaci ducha, matérie a ženskosti, neváhejte, investujte do sebe a hurá k Adéle. Prakticky-dala mi pár skvělých tipů do mých skoro hotových webových stránek, pomohla narovnat ceny a dala tip na hlavní zaměření mého podnikání a další návazné aktivity, které ji okamžitě napadly.

Za mě 10 hvězdiček z 10:-) Děkuji za nakopnutí a podporu!

Markéta Odvárková, koučka a mentorka, talentová konzultantka
eva-vanova

Minulý týden jsem měla SEN. Přesněji – měla jsem konzultaci s Adéla Sen. A tohle je reference na její Mentoring mentorek, která se před vašima očima zhmotní a promění v uvedení do reality.

O čem naše konzultace byla? Jak nabídnout a předávat to své vědění a zkušenosti v uchopitelné, stravitelné a užitečné podobě dál. Jak být lepší mentorkou a jak lépe konzultovat. Co na to já? Adéla je skvělá! Má to srovnané, zkušenosti nezapře, sype z rukávu jednu praktickou vychytávku za druhou, až je máte chuť hned uvádět do praxe.

Odnáším si 3 zásadní obraty svého dosavadního přístupu. Mentoring je výborná věc, když se chcete opravdu posunout dál. Investici do konzultace mám za pár dní několikanásobně zpátky.

Eva Váňová, copywriterka
jana-janova

Adéla Sen se stala mou koučkou a mentorkou v září 2020. Jsem koučka a na koučování 100% věřím, o to víc na koučování s expertízou.  Je to chvilka, ale urazily jsme spolu pořádný kus cesty. Je skvělé spolupracovat s někým, kdo má takové zkušenosti a rozjetou praxi spousty let, přesto jsme každá jiná a máme odlišné vize.

To, co dělám já 2 roky, dělá Adéla roky. A co mi to dává? Jasný směr. Nadhled, mám zpětnou vazbu od někoho, koho uznávám a v neposlední řadě výsledky. Za dva měsíce jsem zvedla své příjmy o 20 000 Kč, založila skupinu, která roste, dala jasný směr podcastu, dotahuju nové webové stránky a cítím v sobě určitý klid, cítím, že jsem na správné cestě. Přeji všem taky mít to štěstí, najít koučku nebo mentorku, která vám sedí

Jana Jánová, koučka
romana-massy

Tento týden jsem měla možnost strávit virtuálně s Adelou hodinu v rámci Mentoringu mentorek.

Když to řeknu jednoduše, tak se prakticky během diskuse vyřešilo a přesně pojmenovalo to, co jsem celý rok řešila a nebyla sama schopna nějak zarámovat nebo uchopit.

Adéla mi krásně pojmenovala dva moje možné směry a v každém směru i jednotlivé produkty, které už musím jen sama rozpracovat.

Moc děkuji za příjemný přístup, profesionální diskusi a těším se na další spolupráci.

Romana Zina Massy, podnikatelka v oblasti ženské krásy