Prozkoumej vnitřní i vnější vesmír svého byznysu nebo života a získej pro sebe přesnou mapu kam a jak dál bez slepých uliček.

  • Ráda by ses zbavila svých vnitřních sabotérů a přestala sama sobě v životě i podnikání házet klacky pod nohy?
  • Cítíš se zahlcená a ráda bys dopřála svojí mysli mentální úklid?
  • Opakují se ti v životě nebo byznysu určité situace a témata a tobě není jasné proč?

Zreviduj svoje hodnoty, vzorce, návyky i vztahy a zjisti, nakolik jsou ještě funkční a nakolik brání plnému rozvinutí tvého potenciálu díky transformativní technice Živá mapa.

Proč zrovna Živá mapa?

Živá mapa je jednoduchý diagram, jehož tvorba ti zabere 2 – 3 hodiny a přináší okamžité výsledky a změnu.

Živá mapa odhaluje tvůj vnitřní i vnější svět a ukazuje ti, jak se tvoje vnitřní nastavení odráží ve tvém životě a byznysu.

Živá mapa pracuje primárně s tvým mentálním nastavením a má okamžitý transformační potenciál díky technikám NLP (neurolingvistické programování), EFT a dalším, pomocí kterých ihned na místě zpracujeme vše, co Živá mapa odkryje.

adela-sen-probuzena

Živá mapa – transformativní technika inspirovaná knihou Malý princ

Již během tvorby Živé mapy budeš s úžasem pozorovat, jak mizí některé tvoje  mentální programy, jak se proměňují tvoje přesvědčení a mentální bloky. Ze sezení si také odneseš akční plán, díky kterému budeš přesně vědět na co se při práci se svým mentálním nastavením zaměřit v běžném životě.

Pokud ti to bude vyhovovat mohu používat při práci na Živé mapě kromě zmíněného NLP, EFT i šamanský buben a hlubinnou terapii.

Délka procesu 2 – 3 hodiny (celý proces je nutné vždy dokončit a uzavřít, ve výjimečných případech se může práce i lehce protáhnout).

Chceš změnit svoje životní postoje a přístup k určitým situacím? Zmapuj se!

Cena 3 500 Kč