Zbav se už konečně limitujících přesvědčení

Změň svůj mindset, který tě drží v podnikání zbytečně při zemi a brání ti vydělávat mnohem víc peněz s menší námahou!

Rozpusť a zpracuj svoje omezující a limitují bloky a přesvědčení skrze hlubokou práci s fraktály. Fraktály perfektně účinkují na témata, se kterými se v určité fázi podnikání potýká každá podnikatelka:

 • Finanční bloky a bloky vůči hojnosti – nezdravé a omezující nastavení vůči penězům
 • Podnikatelský mindset – omezující nastavení vůči práci a podnikání
 • Imposture syndrom – zpochybňování svých vlastních schopností a dovedností
 • Bloky vůči vizibilitě – strach být vidět, jít s kůží na trh
 • Perfekcionismus – neschopnost uvádět na trh nové služby a produkty kvůli obavě, že nejsou dost dobré
 • Nízká sebedůvěra a sebehodnota – nezdravá cenotvorba, strach z konkurence, porovánání

Proč zrovna fraktál?

Fraktál je symbol i forma, donekonečna se opakující uskupení posvátné přírodní geometrie. Objevuje se u všech živých i neživých forem.

Můžeš si jich všimnout na listech, kamenech, mušlích, fraktálově jsou též uspořádané orgány našeho těla. Proto přímo rezonuje s lidským organismem a harmonizuje naší energetickou vibraci.

Fraktál bez asociací a manipulace promlouvá přímo k našemu nevědomí. Díky tomu z něj dokáže „vytáhnout“ hluboko uložené vzorce a programy, o kterých často ani netušíme, že tam jsou natož, jak dalece nás ovlivňují.

Kdo jsem a proč mě fascinují právě fraktály?

Jsem koučka a mentorka s vášní pro byznys a šamanismus. Učím ženy, jak vybudovat úspěšné a sebevědomé podnikání v souladu s jejich Duší. Propojuji svět byznysu a šamanismu, svět racionality a spirituality, svět strategie a energie. Na speciálních kurzech a jsem se naučila pracovat s posvátnou geometrií a na vlastní kůži pocítila její celostní účinky.

Intenzivně sama na sobě a svém byznysu testuji účinky fraktálů a jiného posvátného uspořádání více než 2 roky. Posledních 6 měsíců jsem se zaměřila na zkoumání hlubokých a nevědomých úrovní, které naše podnikání významně omezují. Výsledky mého pozorování, testování a zkoušení mě nadchly, a to nejlepší z mojí práce s fraktály vám přináším v podobě intenzivního transformativního fraktálového koučinku BYZNYS EXTREME.

adela-sen-probuzena

Kdy je pro tebe vhodný fraktálový koučink BYZNYS EXTREME?

 • Pokud je u tebe dominantní jeden z archetypů: kouzelník, objevitel, tvůrce, mudrc, hrdina
 • Pokud ti v podnikání chybí lehkost, flow, byznys ti šlape, ale máš to vydřené a stále narážíš na nějaké překážky nebo omezení
 • Tvoje podnikání se ne a ne rozjet tak, jak bys chtěla a jak si zasloužíš
 • Potýkáš se s nízkou sebedůvěrou, imposture syndromem, perfekcionismem
 • Stále narážíš na bloky vůči penězům, hojnosti, práci, podnikání, visibilitě, nebo máš jiný omezující mindset

O co přesně jde?

Jedná se o intenzivní transformativní koučink, který jde hluboko, až do morku kostí a ještě dál.

Během spolupráce ode mě získáš 2 osobní fraktálové obrazy a 2–3 koučovací sezení (celkem až 180 minut společné práce), které se opírá o práci s fraktály.

Dostaneš ode mě též speciální fraktálovou rušičku, se kterou budeš pracovat 28 po sobě jdoucích dnů v mezidobí mezi sezeními a jednu fraktálovou meditaci.

Naše spolupráce bude probíhat ve 3 krocích:

Na začátku naší spolupráce ti na základě osobních údajů (fotografie, data a místa narození) a tvého záměru pro společnou práci vytvořím první ze série osobních fraktálových obrazů tzv.: aktivační fraktál.

Fraktál ti pošlu e-mailem a budeme s ním pracovat při našem první společném sezení. Budeme pracovat v hlubokých vrstvách tvého nevědomí a vytahovat z něj na světlo informace, vzorce a programy, které ti již neslouží, omezují tě v tvém podnikání.

Na základě našeho společného sezení ode mě dostaneš fraktálovou rušičku, krátký video záznam rušivé fraktálové struktury, která ti bude po dobu 28 po sobě jdoucích dnů pomáhat „rozpustit a vyrušit“ bloky a omezení, které jsme odhalily na prvním společném sezení, nebo které se vynoří v průběhu.

Rušičku budeš používat spolu s aktivačním fraktálem, přesné instrukce, jak s obrazem i rušičkou pracovat dostaneš na první konzultaci.

Těchto 28 dnů mezi prvním a druhým setkáním ti budu k dispozici na chatu a budeš se na mě moct kdykoli obrátit, když se vynoří nepříjemné pocity, nová uvědomění, nebo když budeš potřebovat psychickou vzpruhu a podporu.

Pro naše druhé společné koučovací sezení budeme opět pracovat s původním aktivačním fraktálem a ověříme si, jestli už se podařilo přerušit nezdravá spojení a jestli se již ve tvém systému aktivovaly celostní samoozdravné procesy. Pokud se ještě vynoří témata, která je potřeba dále zpracovávat, vrátíš se k práci s rušičkou.

Budou-li už blokády odstraněné, získáš ode mě harmonizační osobní fraktálový obraz ve vysokém rozlišení vhodném i pro tisk, fraktálovou video meditaci, které tě podpoří v tom, abys energetickou a spirituální práci ukotvila ve hmotě. Tento proces bude probíhat dalších 28 po sobě jdoucích dnů.

Z druhého, případně třetího setkání si rovněž odneseš akční plán, který ti pomůže vytvořit nové návyky, namísto „vyrušeného“ vzorce a programu. Ty budeš pracovat na fyzické 3D úrovni, v mentální a emocionální vrstvě a díky práci s osobním fraktálovým obrazem a meditací, ošetříš i vrstvu energetickou a spirituální.

Harmonizační účinky fraktálu umocníš konkrétními kroky ve fyzické realitě díky akčnímu plánu, který společně nastavíme na míru tvému podnikání. Práce s fraktály celý proces odstranění energetických blokád významně urychlí.

Intenzivní fraktálový koučink byznys extreme zahrnuje:

 • Tvorbu a doručení osobního aktivačního fraktálu na tebou zvolené téma v elektronické podobě
 • Fraktálovou videorušičku
 • Celkem až 180 minut individuální konzultace
 • Osobní obraz s harmonizačním fraktálem, v elektronické podobě, ve vysokém rozlišení pro možnosti digitálního tisku
 • Fraktálovou video meditaci
 • Po celou dobu čerpání balíčku mou podporu na chatu

Díky fraktálovému koučinku BYZNYS EXTREME:

 • Zvědomíš si hluboce uložené vzorce a programy, které brzdí tvůj byznys v jedné z oblastí: peníze, podnikatelské myšlení, sebehodnota, vizibilita, perfekcionismus, imposture syndrom atd.
 • Budeš intenzivně, minimálně po dobu 56 po sobě jdoucích dnů pracovat na rozrušení starých a nefunkčních struktur, které brzdí tvůj byznys a na obnově přirozených a zdravých forem
 • Omezení a bloky zpracuješ díky transformativnímu koučinku celostně, na všech úrovních (fyzické, mentální, emocionální, energetické i spirituální)

Dopřej sobě a svému byznysu celostní fraktálovou péči, která působí až do morku kostí. Aktivuj samoozdravné procesy ve tvé DNA a harmonizuj svůj systém od buněk až po auru.

Co přesně balíček EXTREME obsahuje?

 • 2x 60 minut fraktál koučinku
 • sezení je v případě potřeby zdarma
 • Po celou dobu čerpání balíčku moje podpora na chatu
 • Aktivační fraktál
 • Rušička v rámci balíčku zdarma
 • Harmonizační fraktál
 • Fraktálová sugestivní meditace

Kolik BYZNYS EXTREME stojí?

Celkem 35 000 Kč

POZOR! Pro prvních 10 žen EXTREME NABÍDKA balíčku za 25 000!

UPOZORNĚNÍ: Tento druh byznys koučinku pro tebe není vhodný v případě, že trpíš závažným chronickým, autoimunním nebo psychickým onemocnění, depresí, epilepsií, užíváš-li antidepresiva, antipsychotika, či psychofarmaka.