Probuď svou posvátnou kreativitu skrze hluboký proces sebepřijetí a Kvantové kalibrace ©. Upgraduj svoje podnikání i život přepisem prvotní příčiny zranění a  přetnutím karmického řetězení.  

Jako moje snová klientka jsi:

 • Profesionálka – podnikatelka, koučka, terapeutka, mentorka a hledáš schopnou a spolehlivou průvodkyni, před kterou se budeš moct „svlíknout do naha“
 • Zvyklá na sobě pracovat, úspěšná v tom co děláš, a přesto s neurčitým vnitřním pocitem, že aktuálně využíváš jen zlomek svého skutečného potenciálu
 • Vyzkoušela jsi všechno možné – regres, kvantovku, psych-K, koučink, konstelace atd., v podnikání se sice hýbeš vpřed, ale stojí tě to velké úsilí a hodně energie
 • Jsi unavená a možná i lehce znechucená z neustálého čištění – rodu, dětství, minulých životů, karmy, které mají slabý a dočasný efekt

I TY SI ZASLOUŽÍŠ PODNIKAT V LEHKOSTI, HRAVOSTI A FLOW

Vlastní podnikání je nekompromisní cesta osobního růstu a rozvoje.

Představ si, jak bude vypadat tvoje podnikání, když navýšíš svou vibraci a kvantovou rezonanci:

Znovuobjevíš svou vizi a získáš nástroje k tomu, abys ji mohla zhmotnit

Skrze hluboký a očistný proces sebepřijetí prolomíš své limity a oslabíš sabotéry

Stoupneš si do role líderky a CEO s novou silou a chutí

Ochočíš si svoje ego

Napojíš se na neomezený a nevyčerpatelný zdroj vnitřní hojnosti, kreativity a síly

Naučíš se v byznysu naplno využívat svůj vhled a intuici

Posílíš svou důvěru v proces a vedení od zdroje

I já sama jsem v určité fázi podnikání narazila na „skleněný strop“ a nebyla schopná posunout se na nový level. Musela jsem se podívat hodně hluboko do sebe a popasovat se s tím, co jsem v té hlubině našla. A protože jsem si tímto procesem sama xkrát prošla, vím, čím si možná právě teď procházíš i TY. Podobně, jako moje klientky.

Zuzana Staňková, průvodkyně a mentorka: „Změny, které mi přinesla QBT“ 

Díky QUANTUM BUSINESS THERAPY si vezmeš zpět svou sílu a sebedůvěru, kterou jsi v průběhu času odevzdala druhým – rodičům, partnerům, kamarádům, učitelům, trenérům, šéfům, dětem…

Kořen tvého tématu najdu s laserovou přesností. Můj vnitřní ohař je neúnavný stopař a nepřestane, dokud nevyslídí, co tě blokuje a brání navýšení tvého vědomí, energetické vibrace a světelné expanze. Příčiny rozpustíme a díky kvantové kalibraci posílíme tvé kvantové rezonanční pole.

Jsem tady, abych uvolnila a smazala ze tvé Akáši karmické sliby, smlouvy, přísahy, dohody, kletby, uřknutí a magii, kvůli kterým nemůže tvoje ososbnost ani podnikání expandovat. Společně přetneme karmický řetěz příčiny a následku, jehož prvopočátek může ležet v daleké minulosti. Nebudeme však oživovat staré příběhy ani vzpomínky, které by mohly vést k retraumatizaci.

Posvítím ti na temná zákoutí tvé Duše, a ty přijmeš zavržené části sebe sama, integruješ je zpátky a navrátíš se do celistvosti. Účinky mé autorské metody kvantové kalibrace pocítíš postupně ve všech oblastech svého života i byznysu.

Pomocí mé unikátní autorské metody Kvantové kalibrace © vyladíme všechny tvé systémy a uvedeme je do rovnováhy:

 • Smažeme a stáhneme strachy, lpění, bažení, odpory i jiné zátěže, které vznikly v  důsledku negativních životních a/nebo karmických prožitků a zkušeností.
 • Uvolníme emocionální blokády uložené v těle. Projasníme tvou krystalickou mřížku a upravíme tvou kvantovou rezonanci, aby ladila s aktuální energetickou krystalickou mřížkou planety i Kristovým vědomím.
 • Rozšíříme tvé pole intuice a spojení se zdrojem tak, aby ses odevzdala absolutní důvěře v proces, posílíme pocit bezpečí a důvěry, že vše se děje pro tvoje nejvyšší dobro i dobro všech.
 • Smažeme z tvých akášických záznamů karmické sliby, smlouvy přísahy, dohody, kletby, uřknutí i magii, zneutralizujeme programy manipulace, sebetrestání a utrpení. Vyladíme vztah k sobě sama a tvým nejbližším.

DOPROVODÍM TĚ

Jmenuji se Adéla Sen. Jsem lightworkerka, moderní medicinmanka, terapeutka, mentorka. Moje cesta osobního růstu začala v roce 2004, kdy jsem sama odjela na Aljašku. Od té doby jsem absolvovala 6500+ hod vlastních výcviků, doplňkových seminářů, terapií, koučinků i supervizí. Osobní i byznysovou transformací jsem provedla stovky klientů, kteří spolupráci se mnou často označují jako TO nejlepší, CO je v životě potkalo.

Mou specialitou je strukturální přepis traumatu pomocí mé unikátní autorské metody Kvantové kalibrace ©. V této metodě jsem propojila to nejlepší z kvantovky, Yuen metody, EFT matrixu, práce s posvátnou geometrií, krystalickou mřížkou, tekutinovým tělem apod. Jsem praktická, laskavá, ale nekompromisní. Jsem parťačka do nepohody a nenechám tě nikdy trčet v půli cesty. Společně nastavíme akční kroky, tak, aby se změna nestala jen na jemněhmotné a energetické úrovni, ale přinesla hmatatelné a viditelné změny do tvého byznysu  i života.

Z jakých účinků QBT se těší a jaké posuny si užívají moje klientky?

Málokdy používám tak silná slova, ale tady je to na místě. Adélu sice všichni známe jako byznys mentorku, pod touto rolí se však skrývá jedna z nejlepších terapeutek u nás. Silná, ohromně zkušená, připravená vydolovat z vás úplně vše, co vám brání roztáhnout křídla. Já jsem předtím už zkusila kdeco. Ale zkušenost s Adélou to vše překonala.

Díky jejímu vedení jsem se dotkla opravdu nejjemnějších a nejcitlivějších zákoutí své duše, o kterých jsem ani netušila, že existují. Ujasnila jsem si mnohé o tom, kdo jsem (a kdo nejsem), jaký to má pro mne celé smysl a proč tam už dávno nejsem. Vymotala jsem se z bludného kruhu toho, co bych „měla“ dělat a zaměřila svou pozornost na tvorbu svého života ve vlastní režii. A bonusem u toho zhubla asi 8 kilo. Jen tak. Spolupráci s Adélou doporučuji silným, vědomým a odvážným lídrům, kteří se nebojí snít ve velkém a potřebují dostatek energie své vize realizovat. Ze srdce děkuji!

Petra Rybková, lektorka & senior konzultantka pro ambiciózní značky, autorka knihy Silná slova

QBT je silná a efektivní terapie, která probíhá
v jemnosti, v bezpečném a intimním poli důvěry

katerina_chytra_foto
Mgr. Katka Chytra, koučka a celostní terapeutka

Co opravdu oceňuji je vytvoření bezpečného prostoru, kde se vše mohlo odehrát. Adél mi nepodsouvala svou představu ani vjemy, nechala mě, ať si na vše přijdu sama a jen mě celým procesem provedla. Děkuji, že jsem mohla pocítit důvěru. Přišla jsem si k Tobě pro odpověď a tu jsem dostala.

tereza_tybutcova_foto
Tereza Tyburcová, body positivity koučka

Adéla mi pomohla rozkrýt vadné vzorce ve vztahu k penězům, k přijímání a k vděčnosti. Nevím, jak to udělala, ale od té doby se rovnají i mé vztahy s oběma rodiči. Po první terapii jsem se rozhodla kontaktovat svého nadřízeného a říci si v práci o zvýšení mzdy.

ivona_pobezalova_foto
Mgr. Ivona Pobežalová, wellbeing instruktorka

Adél mi dokázala pomoct s byznysem, osobním nastavení i v partnerství. Potkat Adél znamená potkat se sama se sebou a se svým životem. Podívat se na něj z naprosto jinačích úhlů pohledu, řádně s ním zatřepat, ověřit základy, ztrouchnivělé části „zlikvidovat“  a postavit nové, zdravé, funkční.

ADÉLO, CO PŘESNĚ MĚ S TEBOU ČEKÁ?

QBT probíhá v intervalu 1x týdně nebo 1x za dva týdny. Během terapie budeš ležet v teple a klidu, v maximálním fyzickém uvolnění. Terapii vedu po telefonu a tak kromě měkké a hřejivé deky, čaje, sluchátek a nabitého telefonu, nebudeš potřebovat nic jiného. Obvyklá délka terapie, včetně Kvantové kalibrace © zabere cca 90 – 120 min. Někdy se může sezení protáhnout, nicméně terapii končíme vždy až ve chvíli, kdy ucítíme, že se daný proces celý dokončil. K nalezení kořenu problému a jeho  identifikaci používám koučovací přístup a otázky, hlubokou empatii a jasný vhled. V rámci samotné terapie mou autorskou metoodu Kvantové kalibrace ©. Na každou terapii se ladím a připravuji, abych byla ta nejdutější dutá kost ever :).
Dej sbohem dualitě, iluzi, hodnocení, souzení, lásce s podmínkami a falešné loajalitě. 

JAK VYSOKÁ JE CENA, KTEROU ZAPLATÍŠ, KDYŽ NIC NEZMĚNÍŠ?

Klíčem ke tvé osobní svobodě a úspěchu v byznysu je NEUTRALITA

Zaměříme se na strachy, bloky, limity, které tvoří pomyslný skleněný strop tvé „výkonnosti“ a nedovolují ti protnout cílovou pásku (a ty o nich nejspíš ani nevíš)

Zharmonizujeme základní vztahy s blízkými a vyladíme tvé emocionální prožívání, aby tě tvé vztahy na cestě podporovaly, nikoli stahovaly

Zbavíme tě lpění, odporu a bažení, které jsou mega brzdou nejen v byznysu, ale v životě a hlavně z pohledu zákona rezonance pracují proti tobě a tomu, co chceš ve svém životě materializovat

Posílíme tvou sebehodnotu a jedinečnost, oslabíme destruktivní vliv ega na tvé konání, vnitřních sabotérů, přepíšeme limitujícíc vzorce a programy

Smažeme karmické zátěže – sliby, smlouvy, přísahy a odpojíme tě od kolektivního pole vědomí

Pomocí jedinečné autorské metody Kvantové kalibrace © docílíme rychlejší integrace změny a ozdravných procesů do reálného života

Jakou hodnotu má pro tebe transformace, která přinese do tvého života i byznysu skutečnou a vědomou SVOBODU VOLBY?

 • Jen ty se rozhoduješ o tom, jestli budeš žít svou vizi, nebo vizi někoho jiného
 • Jen ty rozhoduješ o tom, jestli i nadále dovolíš autopilotovi, aby řídil tebe a tvůj byznys
 • Jen ty se rozhoduješ o tom, jestli přistoupíš na další kompromis na doživotí
 • Jen ty se rozhoduješ o tom, jestli sebou necháš dál v životě smýkat nevědomím a nezpracovanými emocemi křivdy, viny, studu a vlastní nedostatečnosti

POKUD O TOM NEROZHODUJEŠ TY, TAK NĚKDO NEBO NĚCO ROZHODUJE ZA TEBE

Jsi připravená zasurfovat si na vlně upřímnosti?

PŘESTAŇ SNÍT O SVÉM PRAVDIVĚJŠÍM JÁ A POJĎ HO SPOLEČNĚ OBJEVIT! 

Balíček QBT obsahuje:

6x terapii po telefonu v rozmezí 90–120 min

6x Kvantové kalibrace © a „opravy“ na dálku 15–30 min

Mou podporu na messengeru v době mezi jednotlivými sezeními

Celkem 15 hodin péče

Cena balíčku: 58 328 Kč

Doba čerpání 6 –  12 týdnů