Dopřej si jedinečnou spirituální péči, která bude doslova pohlazením pro tvou Duši

 • Máš před sebou náročný úkol, který potřebuješ splnit?
 • Nedaří se ti dosáhnout konkrétního cíle ve stanoveném čase?
 • Řešíš v životě stále dokola jedno a to samé téma, které se ti vrací jako bumerang?
 • Ráda bys odpočívala s nahrávkou na jejíž tvorbě se budeš přímo podílet a bude vytvořená jen a jen pro tebe?
 • Chceš podpořit svůj záměr nebo vizi spirituální a energetickou prací?

Vytvořím společně s tebou a pro tebe:

 • Vizualizaci
 • Vedenou meditaci
 • Aktivní imaginaci
 • Léčivé sugesce

Vizualizace slouží k pozitivnímu programování naší mysli. Je to ideální nástroj, pokud potřebujeme dosáhnout určitého výsledku nebo cíle.

Vedená meditace tě zklidní a zharmonizuje například v době, kdy procházíš náročnějším obdobím v životě nebo podnikání, hůř se ti spí, nebo potřebuješ podpořit vnitřní procesy změny.

Aktivní imaginace promlouvá přímo k vašemu podvědomí. Vychází z vaší vnitřní moudrosti a je v ní tedy větší prostor (na rozdíl od vedené meditace), aby mohly z vašeho nevědomí vystoupit obrazy, pocity, zvuky, vůně, které potřebují být viděny, slyšeny, cítěny.

Léčivé sugesce jsou mantry, které dokážou měnit vzorce a programy uložené hluboko ve tvém nevědomí. Konkrétní znění těchto sugescí naformulujeme společně, stejně tak jako celý příběh a kontext, do jakého léčivé sugesce zasadíme.

Kdo pro tebe nahrávku vytvoří?

Jmenuji se Adéla Sen. Jsem Probuzená. Šťastná máma tří dcer. Milující partnerka. Úspěšná podnikatelka. Laskavá průvodkyně. Inspiruji. Motivuji. Tvořím. Jsem. Do vínku mi byla dána schopnost mocné obrazotvornosti, hluboké empatie, porozumění a vhledu.

Zavedu tě do míst, ve kterých můžeš změnit svou minulost a aktivně utvářet svou budoucnost. Ze zlatavých vláken nekonečných možností Veškerenstva spřádáme společně zářící, mnohobarevnou tapiserii tvého šťastnějšího a spokojenějšího života zde na Zemi.

adela-sen-probuzena

Co přesně získáš v balíčku Pohlazení pro Duši?

 • 30 – 60 min konzultaci, kde podrobně probereme tvé téma, naformulujeme záměr a určíme, který druh nahrávky pro tebe bude nejvhodnější.
 • Stanovíme si scénář a domluvíme se na prostředí, kde se ve své nahrávce ocitneš, aby ses dokázala maximálně uvolnit a nahrávka tak byla pro tebe co nejefektivnější.
 • Vytvořím pro tebe na míru cca 15 – 20 min nahrávku, kterou ti pošlu ve formátu MP3.

Všechny nahrávky je pro maximální efektivitu vhodné poslouchat minimálně po dobu 21 – 28 po sobě jdoucích dnů.

Cena služby Pohlazení pro Duši je 3000 Kč.

Co říkají o Pohlazení pro duši

jana kolarova

Krásné ráno, před pár dny jsem měla online sezení s Adélou na téma, které mě dlouho tížilo a neuměla jsem se posunout vpřed.

Dostalo se mi velmi pozorného naslouchání, přítomnosti a citlivého vedení a její hluboká imaginace můj zmatek rozpustila a proměnila v čirou radost z očekávání věcí budoucích. Sezení s Adélou určitě doporučuji a osobně se budu ještě vracet, moc děkuji

Jana Kolářová
marketa mrkvova

Potřebovala jsem pomoct s meditacemi a proměnou, co se mi tam i v této realitě děje. Byla jsem smutná a zmatená, bála jsem se, že se sama sobě ztratím. Bála jsem se hlavně pustit něčeho známého, i když už jsem cítila, že to není pro mě to pravé. Adéla to úžasně citlivě rozklíčovala a provedla mě imaginací tak, že se mi otevřely nové možnosti. Zvládla jsem nechat staré za sebou a vykročit beze strachu k novým věcem. A teď mám pocit, že budu lítat a mám před sebou širokou krajinou možností.

Markéta Mrkvová, copywriterka