Chceš se naučit, jak vést úspěšnou on-line konzultaci 1-na-1 tak, aby se k tobě klienti
opakovaně vraceli a nadšeně tě doporučovali dál?

 • Jsi konzultantka, průvodkyně, lektorka, terapeutka, mentorka, poradkyně?
 • Vedeš nebo chceš vést on-line konzultace 1-na-1?
 • Už v on-line podnikáš, nebo se do on-linu přesouváš?
 • Chceš zvýšit svoji expertízu, zlepšit svoje dovednosti, produktivitu svých konzultací?
 • Chceš získat podrobný návod, jak dosahovat s klienty ještě lepších výsledků?
Chci to na splátky
I sebelepší profesionálka ve svém oboru se potřebuje naučit, jak smysluplně předávat své know-how ostatním. To, že je někdo profík v určité oblasti, ještě nezaručuje, že dokáže svoje znalosti, vědomosti a zkušenosti efektivně předat ostatním.
Všímám si, že čím dál více sólopodnikatelek – profesionálek v oboru, tíhne k tomu, předávat svoje znalosti a dovednosti nejen klientům, ale také méně zkušeným kolegyním formou mentoringu.
Naprosté minimum z nich má však povědomí o efektivních způsobech učení, práci s cílem a zpětnou vazbou. Je to i tvůj případ?

Chceš být doporučovanou a vyhledávanou leaderkou?

kompas-ikona
Chceš být tou, která je vždy o krok napřed před konkurencí?
pet-care
Chceš si účtovat za své služby víc?
zem-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Chceš výrazně zvýšit kvalitu a strukturu svých konzultací?
Pak jsem právě pro tebe vytvořila můj zbrusu nový on-line program: BLUEPRINT ÚSPĚŠNÉ ON-LINE KONZULTACE 1-NA-1
Dozvíš se v něm, jak vést úspěšnou on-line konzultaci 1-na-1 tak, aby se k tobě klienti opakovaně vraceli a nadšeně tě doporučovali dál.

Kdo program připravil

Jmenuji se Adéla Sen, jsem byznys koučka a mentorka úspěšných žen. Propojuji svět byznysu a spirituality, svět strategie a energie. Učím ženy – podnikatelky ve službách, jak vybudovat sebevědomé, úspěšné a harmonické podnikání, které je pohodlně uživí a zajistí zároveň dostatek času na rodinu a koníčky.
Do programu jsem vložila svoje know-how, které jsem získávala mnoha lety praxe i studia. V roli leaderky jsem 15 let vedla týmy v on-line prostředí (webeditory, programátory, projekťáky, grafiky, SEO specialisty, analytiky a další). Za svoje vzdělání v oblasti psychologie, koučinku, mentoringu a za vlastní supervize jsem utratila stovky tisíc.
Investice do mého vzdělání se mi vždy mnohonásobně vrátila, protože moji klienti díky tomu dosahují výsledků, jaké si přejí a já si tak mohu účtovat vyšší částky za svou práci. Když jsem to dokázala já, dokážeš to i ty. Prvním krokem na cestě k tomu, aby ses stala lepší leaderkou je tvoje rozhodnutí.
adela-sen-probuzena

Pro koho to je?

Pro všechny konzultantky, lektorky, poradkyně, mentorky, průvodkyně, které NEMAJÍ KOUČOVACÍ VÝCVIK a časem pomýšlejí na vedení skupin a týmů.
Koučink se dnes stává synonymem moderního leadershipu. Chceš být moderní leaderkou, která drží krok s dobou, nebo ještě lépe, diktovat ve svém oboru trendy?
Je úplně jedno, jestli jsi copywriterka, výživová poradkyně, webdesignérka, lektorka jazyků, průvodkyně osobním rozvojem, byznys mentorka, markeťačka, zabýváš se brandingem, udržitelným životním stylem, minimalismem, provázíš těhotné, nebo poskytuješ jiný typ konzultací.
Nemusíš si hned kupovat koučovací výcvik za desítky i stovky tisíc korun a trávit měsíce i roky jeho studiem.

V on-line programu Blueprint úspěšné on-line konzultace 1-na-1 se naučíš:

Efektivně zmapovat výchozí situaci klienta

Definovat a maximálně konkretizovat zakázku

Nalézt reálný cíl, na jehož dosažení bude klient s tvojí podporou pracovat

Objevit klientovu vnitřní motivaci k dosažení cíle

Definovat vnitřní a vnější zdroje klienta

Zjistit aktuální úroveň znalostí a dovedností pomocí škálování

Tři univerzální koučovací techniky pro práci s cílem, které můžeš použít, ať už podnikáš v čemkoli

Monitorování postupu a dosažení cíle, zápis z konzultace, vyhodnocení spolupráce

A dostaneš ode mě jeden naprosto skvělý, úžasný a neodolatelný BONUS:

lotus-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Aktivaci tvého osobního blueprintu úspěšné leaderky (vedená meditace)
hlava-inspiracia-ruzova
Vytvoříš si jasnou vizi, jakou leaderkou chceš být podle mé autorské typologie
null
Naučíš se, jak si vybrat kotvy podle svého typu, díky kterým kdykoli ladně vpluješ do role leaderky
balans-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Dám ti svoje osvědčené tipy na to, jak svou roli leaderky podpořit a jak se v ní udržet
Tohle tě v žádném koučovacím výcviku nenaučí, navíc to vše získáš za zlomek ceny, za kterou si žádné koučovací minimum nepořídíš…

Položím ti jednu zásadní otázku: Jakou leaderkou chceš být?

 1. Chceš být leaderkou, která udává směr, je vybukovaná na 2–3 měsíce dopředu a klienti se k ní nadšeně vracejí a doporučují ji dál…
…NEBO…

 

 1. …tuctovou profesionálkou, která s jazykem na vestě dohání trendy, které zavádí konkurence a pracně sbírá drobky?
V rámci programu Blueprint úspěšné on-line konzultace 1-na-1 získáš strukturu úspěšné konzultace krok za krokem, na tobě bude, jak a co začleníš do své praxe.

Imaginace Setkání s vnitřní leaderkou

Ochutnejte, jak propojuji spiritualitu s byznysem v krátké imaginaci…

Obsah programu:

Naučíš se efektivně zmapovat výchozí situaci klienta. Jak získat od klienta informace, které potřebuješ a minimalizovat nedorozumění způsobené kognitivním zkreslením. Naučíš se používat škálování, nástroje dotazování, vzorové formuláře. Na přípravě tohoto modulu se podílela statistička Olga Sládková a pro potřeby kurzu vytvořila speciální formulář. Modul obsahuje 6 lekcí.

Rámec konzultace. Raport, aneb navázání prvotního kontaktu a budování vztahu a důvěry v on-line prostředí. Audit kanálů, kterými s tebou klient přichází do kontaktu. Rovnice důvěry a jak z ní vytěžit maximum pro sebe i pro komunitu. Modul obsahuje 4 lekce.

Jak definovat a maximálně konkretizovat zakázku, práce s vizí klienta, kritéria cíle SMART, SMARTER, SMARTEST a jejich praktické využití v rámci konzultace 1-na-1. Modul obsahuje 6 lekcí.

Abychom mohly při své konzultační praxi efektivně podpořit klientky v dosažení cíle, potřebujeme vědět, jak se klienti přirozeně učí. Stručný pohled na situační analýzu a k čemu je dobrá. Strom problémů jako interaktivní koučovací technika, při které můžete používat rozšířené možnosti Zoomu (využití white boardu, sdílené obrazovky, anotací a dalších). Bloomova taxonomie pro zjištění úrovně znalostí a dovedností klienta, kterou parádně využiješ i při tvorbě skupinového on-line programu. Modul má 6 lekcí.

Úvod do technik, kolo změny, metoda GROW a ADAPT. Moje autorská technika vizualizace 360° pro práci s cílem. Jak vytvořit akční plán, podle kterého bude klient pracovat na svých cílech v době mezi společnými sezeními. Trénink Efektivní vizualizace 2020 a tvorba tvojí vlastní vizualizace podle daného postupu. Seznam koučovacích otázek pro práci s cílem v průběhu jeho definování – otázkový tahák. Zápis z konzultace, monitorování postupu a dosažení cíle, vyhodnocení spolupráce – pracovní list. Modul obsahuje 6 lekcí.

Etika v konzultační praxi. Jak si nastavit pravidla komunikaci a hranice při individuální práci s klienty. Rozdíl mezi referencí a zpětnou vazbou. Poskytování laskavé a vysoce validní zpětné vazby.

 • Po dobu 3 měsíců se budeme potkávat v uzavřené fcb skupině
 • Po dobu trvání kurzu vytvoříte trojice pro praktický nácvik technik a budete se setkávat pravidelně 2x měsíčně
 • 2x měsíčně budou skupinová živá setkání s živou demonstrací technik, abyste se mohly pustit do bezpečného tréninku ve dvojicích
 • 1x měsíčně živé vysílání ve fb skupině nad tvými otázkami

Kolik program stojí?

Cena programu Blueprint úspěšné on-line konzultace 1-na-1 je 22 222 Kč.

Startujeme 1. března 2022

Cesta k úspěšné práci s týmy a skupinami vede přes mistrně zvládnutou individuální konzultaci

Zeptám se tě znovu: Jakou leaderkou chceš být?

 

 1. Chceš být úspěšnou leaderkou, která udává směr, je vybukovaná na 2–3 měsíce dopředu a klienti se k ní nadšeně vracejí a doporučují ji dál…
…NEBO…

 

 1. …tuctovou profesionálkou, která s jazykem na vestě dohání trendy, které zavádí konkurence a pracně sbírá drobky?