Akční program

Probuzení vnitřního potenciálu

ANO

Objednávám si závazně akční program Probuzení vnitřního potenciálu za cenu 3860 Kč

ANO

Vím, že akční program trvá 9 týdnů a každý týden budu zpracovávat 3 cvičení

ANO

Rozumím tomu, že aby v mém životě nastala změna, potřebuju být aktivní a plnit daná cvičení s maximální snahou a úsilím

ANO

Vím, že program nenahrazuje terapii a není vhodný pro lidi s duševní poruchou, nebo pro lidi, kteří se dlouhodobě potýkají s psychickými problémy či užívající psychofarmaka
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
adela-sen-probuzena-akcni-program-tablet-up

Program splnil mé očekávání a posunul mě na mé cestě. Děkuji za získání skvělých a efektivních nástrojů. Doporučuji ho všem, kteří na sobě chtějí intenzivně zapracovat a začít vědomě tvořit svůj život. Ještě jednou moc děkuji za skvělý program.

jana-svobodova
Jana Svobodová

Jako obrovskou výhodu vidím, že je vše on-line, mohu si vždy vytvořit svou náladu a koutek, pro zamyšlení a plnění úkolu. Mohu se k němu vrátit, pročíst si jej dvakrát nebo třeba i třikrát, jít v klidu na procházku a přemýšlet nad daným tématem a až potom v klidu plnit úkoly. Díky tomu že jsme své cvičení a jejich výsledky sdíleli do skupiny, Adélka nám vždy odpověděla, nebo dala zpětnou vazbu či podporu. Nejen, že máte více prostoru přemýšlet nad tématy a plnit je, ale i podpora Adélky je více osobní než na jakémkoliv živém semináři či kurzu, kde jsem byla.

tereza_chlebusova
Tereza Chlebusová

Díky Adélce a jejímu programu jsem objevila hluboko v sobě kdo opravdu jsem a tak jsem zase našla sama sebe. Hodně mě nadchly imaginace. Pohnula jsem se z místa a měním si život tak, abych byla vždy v souladu sama se sebou. Program vřele doporučuji pro všechny co potřebují najít sami sebe, hledají cestu kam dál, anebo tápou jestli to, co dělají, je to nejlepší pro ně.

Johanka Kuzmanka
Johanka Kuzman Ka