Zbavte se svých strachů a omezení, objevte, kdo skutečně jste a začněte si užívat pocity radosti a lehkosti.

 • Toužíte v životě po změně, ale svazují vás obavy a nevíte, kudy se vydat?
 • Bojíte se změnit zaměstnání, odejít od partnera, přestěhovat se, opustit staré a vytvořit prostor novým příležitostem?
 • Cítíte, že vám v životě ujíždí vlak a s ním i vaše nenaplněné touhy a sny?
 • Nevíte jak vystoupit ze svého stereotypu, proměnit svá nastavení, vzorce, nebo nefunkční programy?

Poznejte, kde váš život drhne a co konkrétně potřebujete změnit, aby plynul přirozeně a s lehkostí.

Také vám někdy připadá, že si vše v životě musíte vybojovat, nebo zasloužit a že pokaždé, když se v životě cítíte šťastní, obvykle za to draze zaplatíte?

Přidejte se ke mně a prožijte rok 2020 naplno a po svém. Společně nastartujeme ve vašem životě změny, a vy budete žít takový život, po jakém toužíte.

Objevíte, jak být v souladu sami se sebou a se svou životní energií tak, aby kontrolu, snažení a úsilí vystřídala hravost, lehkost a plynulost.

Díky akčnímu programu probuzení vnitřního potenciálu si budete:

lotus-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Více důvěřovat a méně se bát 

Napojíte se na energii hojnosti a uvěříte, že život/vesmír/Bůh vás vždy podporuje. Díky tomuto nastavení začnete naplňovat své touhy, přání a sny snadněji.

hlava-inspiracia-ruzova
Zbavíte se vzorců a programů, které vás omezují

Prozkoumáte, které postoje dusí váš růst a drží vás zpátky. Odhalíte, která přesvědčení a utkvělé představy vám nedovolují žít naplno váš potenciál, projevit vaše dary a talenty.

sloboda-ikona-ruzova
Uvolníte se z neustálé potřeby kontroly

Napojíte se na energii hojnosti a uvěříte, že život/vesmír/Bůh vás vždy podporuje. Díky tomuto nastavení začnete naplňovat své touhy, přání a sny snadněji.

mindset-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Naučíte se, jak projevit svá přání v životě bez námahy

Ukážu vám, jak si přirozeně začnete přitahovat do svého života pozitivní situace, lidi a zážitky.

celistvost-ikona-ruzova
Spojíte se se svým vyšším já a budete čerpat přímo od Zdroje

Naučíte se, jak se svým vyšším já komunikovat, abyste získaly konkrétní radu, nebo podporu kdykoli to budete potřebovat. Objevíte, jak si všímat synchronicit, a jak číst symboly a znamení, které k vám každý den promlouvají.

pierko-ikona
Zabydlíte se v pocitu lehkosti

Novoroční předsevzetí zřídkakdy vydrží déle, než do jara, nicméně v momentě, kdy začnete sami sebe „vidět“ a dovolíte si se svobodně projevit, bude pro vás mnohem snazší udržet se na nové cestě.

Také musíte ve svém životě velmi tvrdě pracovat, abyste získali to, po čem toužíte?

Adela-riomee-stolarikova-probuzena-11

Často se vám zdá, že si vše dobré v životě musíte zasloužit? Že bez námahy a úsilí si osobní spokojenost a štěstí nevykouzlíte? Že v momentě, kdy cítíte  prchavé okamžiky lehkosti a radosti, nedokážete si je vychutnat, protože se bojíte, že budou brzy vykoupeny propadem a těžkostmi?

Dobře si tyhle pocity pamatuji. Dlouhou dobu jsem si i já myslela, že svoje štěstí a místo pod sluncem si musím doslova oddřít. I v mém životě se střídala období propadu s kraťoučkými úseky, kdy jsem se vznášela na obláčku.

Nedokázala jsem si najít uspokojivý vztah, moje práce mě nebavila, obviňovala jsem druhé za svoje neúspěchy, nevážila jsem si sama sebe a odmítala jsem převzít za svůj život odpovědnost.

Je vám něco z toho povědomé?

Jednoho dne jsem se skutečně rozhodla a řekla si DOST! Začala jsem se sama sebe dokolečka ptát, kdo jsem a po čem toužím a postupně začala rozplétat klubko falešných obrazů, neplatných vzorců a přesvědčení, které jsem si sama o sobě vytvořila a kterým jsem já sama podlehla.

Můj život se díky tomu od základu změnil. Dnes jsem neskutečně vděčná, že mohu naplňovat svoje poslání a pomáhat lidem jako jste vy objevit vaši pravou podstatu a dotknout se vaší Duše.

Moje největší síla spočívá v tom, že se i přes všechny překážky dokážu velmi rychle vrátit do stavu důvěry ve vyšší princip, protože jedině z tohoto místa je možné tvořit.

A mým nejhlubším přáním a záměrem je, abyste to díky akčnímu programu dokázali i vy.

Je vám to blízké? Pak jste tady správně! Dopřejte si spolu se mnou a akčním programem Probuzení vnitřního potenciálu:

 • 9 týdnů osobní motivace, péče a podpory
 • Každý týden 3 praktické sebepoznávací úkoly
 • Bezpečný prostor pro váš růst a proměnu
 • Minimálně 25 uvědomění a AHA momentů
 • Mou osobní podporu v uzavřené fcb skupině
 • Monitoring vašich osobních pokroků
 • Mou průběžnou zpětnou vazbu na dokončená cvičení
 • Kopec motivace a inspirace díky „spolužákům“ v kurzu
 • Archiv efektivních nástrojů, ke kterým budete mít doživotní přístup
 • Speciální překvapení místo obehraných bonusů ještě před startem kurzu
 • A bonusy budou taky!

Jakmile vstoupíte do programu, budete mít mou osobní podporu

A podporu stejně smýšlejících lidí ve fcb skupině a povezete se na vlně společné energie, jejíž hlavní ingrediencí bude touha po změně, akce a kapka magie.

To vše navíc v bezpečném prostoru a pohodlí vašeho domova v čase, který vám bude vyhovovat. Žádné další náklady, ani čas strávený na cestě. Žádné společné spaní s cizími lidmi v provizorních podmínkách, jako na řadě víkendových workshopů. Strava přesně podle vás, vaše pomůcky, předměty, lidé a prostředí, které máte rádi.

V rámci programu získáte mocné nástroje sebepoznání. Ukážu vám cestu, po které můžete kráčet a budu vaším věrným průvodcem. Naše společná výprava bude dobrodružná a objevná, budeme se společně smát a možná i plakat.

Na jejím konci budete:

Celistvější
SebeVĚDOMĚJŠÍ
Pravdivější
Lehčí
Radostnější
Klidnější

Cítíte-li se programem přitahování, neodkládejte vstup na AŽ NĚKDY…protože až někdy je ve skutečnosti převlečené NIKDY…

Zasněte se teď na chvilku se mnou, zavřete si oči a představte si, že vytoužená změna už ve vašem životě nastala. Jak se cítíte? Co vnímáte?

Představte si, že už se nebojíte dělat ve svém životě změny, když se cítíte nespokojení nebo nešťastní. Že dokážete bez obav a studu vyjádřit svoje pocity a nebojíte se postavit se sami za sebe.

Neházíte už sami sobě klacky pod nohy, když se potřebujete pohnout a vykročit. Že jste udělali ten obávaný první krok a opustili to, co bylo ve vašem životě staré a zatuchlé.

Že konečně můžete svobodně dýchat.

Díky akčnímu programu Probuzení vnitřního potenciálu:

Budete myslet pozitivně, méně posuzovat a hodnotit druhé

Uvědomíte si svou jedinečnost

Uvolníte se a budete přirozeně plynout v proudu života

Spojíte se svou podstatou a vnitřní silou

Odevzdáte to, co není vaše i to, co už vám v životě neslouží

Pozvete do svého života hojnost

Vyměníte roli hodného kluka/holčičky za roli tvůrce/tvůrkyně

Nic neriskujete

Desítky spokojených klientů si díky individuálním konzultacím měli možnost vyzkoušet účinnost cvičení na vlastní kůži. Celý program jsem také testovala v pracovní skupině, ve které měl skvělé ohlasy.

Takto akční program Probuzení vnitřního potenciálu hodnotí účastníci, kteří jím prošli:

Celkově si po programu od Adélky myslím, že už budu vyhledávat jen on-line formy osobního rozvoje. Je to prostě lepší, je to lepší nejenom v tom, že máte více prostoru přemýšlet nad tématy a plnit je, ale i podpora Adélky, je více osobní než na jakémkoliv živém semináři či kurzu, kde jsem byla. Celý program se mi moc líbil a těšila jsem se na další cvičení, protože pokaždé jsem objevila nějakou novou myšlenku a pohled na svět. Přestože mnoho podobných cvičení už jsem dělala, tak způsob, jakým je předává Adélka, je tvůrčí a velmi osobní ke každému účastníkovi. Já prostě musím říct, že pokud máte málo času jako já a toužíte po osobním rozvoji, chcete si urovnat vaše myšlenky, nebo priority a nechcete si brát dovolenou a jezdit na víkendové kurzy či semináře, tak tento program je správná volba.

tereza_chlebusova
Tereza Chlebusová
www.plavusterezou.cz

Do programu „Probuzení vnitřního potenciálu“ jsem vstoupila čistě intuitivně. Procházela jsem velmi náročným obdobím, kdy se mi rozpadal vztah, nevěděla jsem kudy kam a cítila jsem, že jsem se sama sobě ztratila.

Díky Adélce a jejímu programu jsem objevila hluboko v sobě kdo opravdu jsem a tak jsem zase našla sama sebe. Hodně mě nadchly imaginace. Pohnula jsem se z místa a měním si život tak, abych byla vždy v souladu sama se sebou. Program vřele doporučuji pro všechny co potřebují najít sami sebe, hledají cestu kam dál, anebo tápou jestli to, co dělají, je to nejlepší pro ně. Objeví, že jsme opravdu všichni schopní se v životě posouvat a najít svou cestu. Adélko z celého srdce děkuju!

Johanka Kuzmanka
Johanka Kuzmanka
fotografka, cestovatelka, svobodná duše

Asi po čtrnácti dnech programu najednou přišla silná energie učinit rozhodnutí, a já začala konečně jednat. Nemyslím, že by to bylo samozřejmě jen programem, protože se k tomu schylovalo už velmi dlouho, ale cítila jsem zde velkou podporu a oporu. Nejen od skvělé Adély Sen, která neúnavně a laskavě reagovala na všechny mé otázky, aha momenty a příspěvky, ale i ve fcb skupině, kde jsme byli všichni na jedné lodi.

terezie_palkova
Terezie Palková
písničkářka, herečka, tanečnice

Do kurzu jsem vstoupila proto, abych se posunula ve svém životě a uměla se sebou pracovat. Díky programu jsem si více uvědomila svá omezující přesvědčení. Líbilo se mi, že jsem se lehce dostala do hloubky svého nitra a poznala hlas svého srdce. Překvapilo mě, že jsem u imaginace Návrat do stínového paláce několikrát usnula, abych nevnímala své zasunuté strachy. Vybavilo se mi hodně vzpomínek, které jsem úplně vytěsnila, a přitom byly plné emocí. Mimo jiné děkuji i za tuto možnost si je zpracovat, aby mě již neovlivňovaly.

jana-svobodova
Jana Svobodová
průvodkyně ke změně mysli

Na kolik si akční program cením?

Cena akčního programu Probuzení vnitřního potenciálu je 3860 Kč. Vy ho však nyní můžete získat v předprodeji se 40% slevou.

Do st 15. 1. je program za speciální předprodejovou cenu 2316 Kč.

To je necelých 260 Kč za týden programu

Nebo méně než 100 Kč za jedno z 25 cvičení

Startujeme 27. 1. 2020

money-back-badge

Opravdu nic neriskujete. Pokud během prvních 14 dnů po vstupu do programu zjistíte, že vám program nevyhovuje, stačí, když mi to napíšete a já vám bez otálení vrátím peníze.

Akční program Probuzení vnitřního potenciálu  = 

9 týdnů nabušených sebepoznáním

Tento program není informační, ale silně prožitkový. Čekají vás cvičení a osobní výzvy, díky kterým se setkáte sami se sebou.

25 cvičení, které jdou do hloubky a ještě dál

Objevíte, že ve svém životě nosíte masky, o kterých možná ani nevíte, nebo se je bojíte odložit, protože bez nich netušíte, kdo jste.

Zahřívací série e-mailů před startem programu

Informace a hravá cvičení, která vás jemně naladí na vnitřní práci ještě před tím, než to všechno naplno vypukne.

Průvodní e-maily a přehledná členská sekce

Zakoupením programu získáváte doživotní přístup do členské sekce a budete tak mít možnost vracet se sem kdykoli to budete potřebovat.

Přístup do uzavřené podpůrné  fcb skupiny

Zde budu monitorovat vaše individuální pokroky, dostanete mou osobní podporu a budete se zde vzájemně motivovat a inspirovat s ostatními „spolužáky“. V rámci skupiny bude též vyhlášena velká motivační výzva!

Dárky, překvapení a motivační bonusy

Přihlaste se co nejdříve a získejte speciální překvapení, dárky a motivační bonusy, některé z nich ještě před začátkem kurzu.

Co vás čeká uvnitř kurzu?

zem-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
25 cvičení a tipů pro úspěšnou integraci
sviecky-ikona-ruzova-probuzena-adela-sen
4 imaginace
meditace-ikona
1 taneční meditace
ritual-ikona
3 rituály
malovani-ikona
1 sebepoznávací výtvarná technika
slepost-ikona-ruzova
3 hry na posílení intuice

Možná vás napadá…bude to na mě fungovat?

Možná i vy patříte k těm, kdo na sobě pracují, přečetli jste spoustu motivačních knih a navštívily řadu workshopů, investovali do svého osobního růstu peníze, čas i energii a ptáte se, jestli i vám má program co nabídnout.

Program je vhodný pro každého, kdo se nebojí nahlížet do svého nitra a chce na sobě nebo na svém životě něco změnit.Žádný seminář, workshop, ani on-line program neudělá vnitřní práci za vás.

V rámci programu společně naplánujeme konkrétní kroky k vašemu cíli a zaměříme se na to, abychom prožitkyjednotlivých cvičení integrovali do každodenního života. V rámci programu ode mě dostanete všechny potřebné nástroje a podporu, abyste to mohli dokázat.

Integrace vašich objevů, prožitků a poznání je klíčem k opravdové změně. Proto je integrace nedílnou součástí každého cvičení a v této části najdete konkrétní tipy, jak svoje poznání z daného cvičení začleníte do všedního života. Je jen a jen na vás, jestli to uděláte a pokud ano, garantuji vám, že se změny ve vašem životě projeví téměř okamžitě.

Nahlédnout do kurzu můžete zde:

adela-sen-akcni-program
adela-sen-akcni-program
adela-sen-akcni-program

Ve své praxi vycházím z principů klasického, transpersonálního a energetického koučování, které propojuji s prastarými šamanskými praktikami i s nejnovějšími poznatky na poli kvantové fyziky a moderní neurovědy. Důležitou složkou mojí práce je laskavý humor a tvořivost.

Tyto kvality otiskuji do všech svých skupinových, individuálních i on-line programů, které jsou právě díky originálnímu mixu technik hlubokou transformační zkušeností a neopakovatelným zážitkem, který baví.

Všechna cvičení v akčním programu jsou poskládaná tak, aby vám přinesla nové pohledy a podněty pro váš život a běžné situace, silná uvědomění a AHA momenty.

První polovinu kurzu se budeme nořit do neprobádaných hloubek vašeho nitra, abychom vynesli na světlo vědomí vše, co potřebuje být ve vašem životě přijato, prosvětleno a propuštěno, v druhé polovině kurzu budeme pracovat na konkrétních změnách a dostanete i velmi podrobné návody, jak změn dosáhnout.

Každé zhruba tři dny vám po dobu 9 týdnů přijde mail, ve kterém budete vyzváni ke splnění úkolu v členské sekci. Mezi některými cvičeními budete mít delší než třídenní pauzy, abyste měli dost prostoru na jejich splnění.

Některá cvičení vám zaberou jen pár minut, v některých vás pozvu, abyste dané téma zkoumali a pozorovali v průběhu celého dne. Jiná cvičení vám mohou zabrat třeba hodinu. Vše bude záležet na tom, do jaké hloubky si dovolíte zkoumat svůj vnitřní svět, aby se váš skrytý potenciál mohl skutečně probudit a tím se ve vás mohl nastartovat proces trvalé životní změny.

Vybudování nového jednoduchého návyku trvá podle poznatků moderní neurovědy 21 – 28 dnů. Pokud však chceme měnit vzorce chování a přesvědčení, které živíme od útlého dětství, nemůžeme čekat, že trvalá změna nastane tak brzy. Devět týdnů je přiměřeně dlouhá doba vzhledem k obsahu programu a intenzitě jednotlivých cvičení.

Fcb skupina nahrazuje ve virtuálním prostředí poradní kruh. Je to bezpečný prostor, kde se můžeme vzájemně podpořit a sdílet svoje pokroky. Budete mít možnost získat zde mou osobní podporu a přímou zpětnou vazbu v případě, že o ni požádáte a označíte mě u příspěvku.

Také vyhlásím v rámci skupiny velkou motivační výzvu, kterou když splníte, dostanete ode mě na konci programu dárek. Členem fcb skupiny být nemusíte, ale ochudíte se tak o velkou dávku podpory a sdílení s lidmi, kteří s vámi budou na stejné vlně.

Program sice nenahrazuje terapii, ani koučovací sezení, ale může vám přinést mnoho uvědomění a AHA momentů, které si do terapie můžete přinést. Díky tomu můžete výrazně ušetřit na individuálních sezeních a doťuknout se svým koučem nebo terapeutem témata, která jste díky programu otevřeli.

Budete-li v průběhu programu potřebovat osobní podporu kouče nebo průvodce, můžete se objednat na sezení buď ke mně, nebo ke komukoli, komu důvěřujete.

Bohužel to není možné. Akční program v žádném případě nenahrazuje terapii, nebo léčbu. Program není vhodný pro lidi, kteří trpí duševní poruchou, potýkají se s psychickými problémy (panika, úzkosti, deprese apod.), nebo užívají psychofarmaka.

Stále váháte, zda je akční program pro vás? Tady jsou stručně jeho největší výhody:

 • Ušetříte peníze, které byste zaplatili za osobní konzultace s koučem nebo terapeutem, nebo za živé workshopy
 • Za cenu jednoho víkendového semináře získáte pro svůj růst 9 týdnů nabušených hodnotným obsahem
 • Ušetříte čas, který byste ztratili dojížděním na živé akce
 • Naučíte se pracovat sami se sebou, nedostanete rybu, ale know-how, jak ryby chytat
 • Všechna cvičení budete mít neustále k dispozici včetně všech budoucích vylepšení a updatů a budete se k nim moct vracet opakovaně, což vřele doporučuji
 • Získáte mou osobní podporu a podporu stejně smýšlejících lidí ve skupině

Závěrečná rekapitulace

Program startuje v po 27. 1. 2020 a trvá 9 týdnů.

Do 15. 1. je cena programu v předprodeji  2316 Kč.

Program obsahuje 25 autorských cvičení, imaginace, meditace, rituály, tvořivé sebepoznávací techniky, hry.

Čekají na vás také dárky, překvapení a motivační bonusy, některé z nich získáte ještě před začátkem programu.

Vibrující, živá a podpůrná fcb skupina po celou dobu trvání programu.

Moje osobní zpětná vazba na jednotlivá cvičení a splněné úkoly v rámci skupiny.

Možnost ulovit si 90 min on-line konzultaci 1-na-1.

Doživotní přístup ke všem nástrojům, cvičením, bonusům.

Tak co, jdete do toho se mnou? Tohle je poslední možnost. Teď už se opravdu musíte rozhodnout.

Kdo je autorka programu?

Adéla Sen

Jsem koučka a mentorka s vášní pro byznys a šamanismus. Věnuji se life i byznys koučingu, které často propojuji. Mými klientkami jsou převážně ženy, které se nebojí vystoupit z komfortní zóny a dělat ve svém životě změny, díky kterým jsou více samy sebou. Jak v životě, tak v byznysu.

Chcete se mě zeptat? Napište mi na info@probuzena.cz

Adela-riomee-stolarikova-probuzena-8

UPOZORNĚNÍ:

Program nenahrazuje terapii a není pro vás vhodný trpíte-li duševní poruchou, potýkáte-li se s psychickými problémy (panika, úzkosti, deprese apod.), užíváte-li psychofarmaka.