Milovaná, vítej v mém světě!

Toto je bezpečný a láskyplný prostor, ve kterém si můžeš dovolit být sama sebou. Nevěřím na náhody, ale věřím, že tě na mou stránku přivedla tvá vlastní vnitřní moudrost a podporující souhra okolností. A protože jsi tady, jsem si jistá, že máme kus společné cesty.
Potřebuješ pomoct s konkrétním řešením určité situace? Chceš si splnit svůj sen nebo touhu?
Ať je to cokoli, v klidu se tu porozhlédni, vyber si sekci, která tě nejvíc přitahuje a vstup. Od této chvíle sdílíme společné pole. Jsi pod mou ochranou.

Celostní koučink a byznys mentoring s kapkou magie a špetkou šamanismu

S mou podporou si vybuduješ vlastní sebe-vědomé a úspěšné podnikání a navážeš přitom hlubší a intimnější spojení sama se sebou. Předám ti vše, co jsem se za 20 let v byznysu naučila. Podpořím tě kombinací moderních směrů i prastarých technik, aby ses zbavila omezujícího mindsetu a rozpustila své vnitřní bloky.
Díky tomu vstoupíš do svého plného potenciálu a budeš tvořit v zóně svého génia s lehkostí a radostí. Navýšíš svou energetickou vibraci a staneš se synonymem pro hojnost ve všech oblastech svého života.

Moderní šamanismus

Miluju šamanismus tak moc, že jsem si z něj udělala životní styl. Návštěvy paralelních světů, nevšedních realit, komunikace s duchovními rádci, učiteli a průvodci, práce s energií a krystaly… To vše je běžnou a přirozenou součástí mého života i celé naší rodiny. Tvůj vlastní prožitek je klíčem ke dveřím do nových, báječných, hluboce očistných a léčivých dimenzí života. Bude mi ctí tě na tvé cestě doprovodit.
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena

Copywriting a copymentoring

Přestože jsem vystudovala grafiku, miluju psaní. Psaní mě provází celým mým životem a patřilo vždy k mým nejoblíbenějším nástrojům sebepoznání. Z mých textů budeš dýchat TY, mezi řádky se usídlí tvoje energie i energie tvého projektu, kterou si přeješ svým klientům předávat. Díky 20 letům zkušeností v obsahovém marketingu, vedení redakce a PR budou tvé texty úžasné stejně jako TY. A k tomu absolutně profi.
Menu