adela-sen-probuzena

Jmenuji se Adéla Sen

Cestuji mezi světy, tančím časem a prostorem. Jsem vášnivou malířkou obrazů života pomocí aktivní imaginace, meditace a vědomého snění.
Zavedu vás do míst, ve kterých můžete změnit svou minulost a aktivně utvářet svou budoucnost. Ze zlatavých vláken nekonečných možností Veškerenstva spřádám zářící, mnohobarevnou tapiserii vašeho šťastnějšího a spokojenějšího života.

Nejspíš vás napadá, že to zní sice krásně, ale že tomu nerozumíte, nebo nevěříte. Zkuste se na chvilku zastavit a zasnít právě teď.

Jak by se změnil váš život, kdybyste uvěřili, že můžete splétat předivo svých nejhlubších tužeb a snů a už zítra začít žít život o kterém sníte? Představte si, že hned teď dokážete manifestovat svá přání v každodenní realitě. Jak by se od nynějška odvíjel váš životní příběh?

Jsem Probuzená. Šťastná máma tří dcer. Milující partnerka. Úspěšná podnikatelka. Jsem průvodkyně krajinou Duše, stopařka snů a životních poslání, navigátorka mapami Života.

Inspiruji. Motivuji. Tvořím. Jsem.

Do vínku mi byla dána schopnost mocné obrazotvornosti, hluboké empatie, porozumění a vhledu.

adela-sen-probuzena

Mou vášní je pomáhat lidem na cestě  k vnitřní svobodě, celistvosti a jednotě. Provázím individuálně – dospělé i děti – na jejich cestě sebepoznáním a pořádám skupinové workshopy, jejichž důležitou esencí je představivost a tvořivost.

Jsem absolventka základního výcviku Procesové psychologie, šamanského učení Medicínská cesta, terapeutka MindArt concept (kvantovka, yuen metoda, funkční princip), lektorka komunikačních typů a Životních map, učitelka snění.

I já jsem se musela nejdříve probudit ze svého období temna, abych mohla žít život, o kterém jsem do té doby jen snila. S láskou v tomto procesu podpořím i vás.

Nejtěžší životní zkoušky mě potkaly záhy po početí

Moje životní cesta začala jako zlý sen. Již od příchodu na tento svět jsem se musela konfrontovat s pocitem nepřijetí. Byla jsem dítě omylu, dítě, o které kromě mojí mámy nikdo nestál. Již pár dnů po narození jsem stála na hraně života a smrti.

Kvůli těmto zážitkům mě nejrůznější strachy provázely celým dětstvím až do dospělosti. V dětství nabývaly mé denní i noční můry díky silně rozvinuté fantazii a představivosti obludných rozměrů. Raději jsem všechny brány do vnějšího světa zabednila a opevnila se v “bezpečí” svého iluzorního vnitřního světa.

V období dospívání jsem cítila neuvěřitelný vztek na všechno a na všechny. Byla jsem divoká, sobecká a sebestředná. Bylo to skutečné období temna, ve kterém jsem hrála se svým životem ruskou ruletu. Moje potlačená fantazie a imaginace se materializovala tím nejhorším možným způsobem – stala jsem se mistrem anatomie lži.

Pád až na dno

Období rané dospělosti bylo energetickým dnem. Nebyla jsem si schopná najít uspokojivou práci, nic mě nebavilo, nic mi nedávalo smysl a společnou kvalitou mých vztahů byla závislost.

V jednadvaceti letech jsem neplánovaně otěhotněla. Těhotenství bylo mimoděložní a přestože lékaři můj vejcovod zachránili, celková prognóza budoucího přirozeného početí se podle nich pohybovala pod hranicí 10%. Bylo mi to fuk. Přála jsem si jediné – utéct od toho všeho hodně daleko.

Zažívala jsem obrovský vnitřní konflikt a každý večer jsem modlila, aby mi Vesmír nebo Bůh pomohli a dostali mě z mého osobního pekla.

Později jsem žila s přítelem v nenaplněném vztahu, pronajímala jsem si dům, studovala distančně publicistiku, měla slušný plat a dobře nastartovanou kariéru, ale nebavilo mě žít.

Na nějaké úrovni to bylo příjemné (dnes vím, že moje ego si chrochtalo), ale pořád jsem někde uvnitř cítila obrovskou nespokojenost a touhu po tom, aby měl můj život hlubší smysl. Nechtěla jsem, aby po mě na konci života zbyly jen vajgly a prázdné lahve.

Můj vnitřní hlas neustále oponoval, že pachtění se za penězi a kariérou, podřizování se a přizpůsobování společenským kritériím, ústupky a věčné slevování z osobních hodnot, je osobním vězením přijímaným napříč společností jako něco normálního. Hrála jsem v téhle hře svou roli a bylo mi z toho zle.

Sílilo ve mě přesvědčení, že tohle nemůže být smyslem života. Pro nikoho.

Moje srdce tichounce zpívalo jinou píseň a moje Duše toužila po celistvosti, svobodě, bezpodmínečné lásce v důvěře, sounáležitosti a jednotě.

Vůbec jsem ale netušila, jak toho dosáhnout. Snad jedině odstěhovat se na samotu u lesa?! Ve všem tom zmatku, který jsem v sobě měla jsem matně tušila, že ani tohle není moje cesta.

Volání přírody, volání srdce

Od dětství jsem milovala pobyt venku v přírodě a často jsem se toulala sama, nebo se svým psem. A právě v těchto chvílích pohnutí krásami přírody a neutuchajícího koloběhu života jsem píseň svého srdce slyšela zřetelněji.

Když se mi jednoho dne díky studentskému programu naskytla příležitost odcestovat za prací a poznáním na Aljašku, neváhala jsem ani minutu. Bylo mi 25 let.

Cesta do divočiny pro mě byla skutečným životním zlomem. Pracovala jsem v drsném prostředí mnohdy i 16 hodin denně 7 dní v týdnu. Odměnou mi byly expedice a dobrodružné výpravy do neposkvrněného lůna aljašské přírody.

Zde jsem naplno splynula s dechem Matky Země a stala se součástí jejího snu. Po třech měsících strávených na Aljašce jsem sama procestovala celé západní pobřeží USA.

Několikrát jsem se bláznivě zamilovala sama do sebe a poznala jak chutná a voní opravdová láska

Zažila jsem, jaké to je, když se při milování s partnerem ztratíte v časoprostoru. Moje srdce se naplnilo vděčností a důvěrou ve vyšší princip.

Pochopila jsem k čemu mě vedlo moje utrpení a přísahala si, že po svém návratu začnu krůček po krůčku měnit svůj život.

Jak jsem se pomalu zbavovala okovů

Návrat zpátky do Čech byl pro mě opět obrovským propadem. Trvalo mi skoro celý rok, než jsem se dokázala znovu zvednout a pokračovat na své cestě a aktivně začít měnit svůj život.

Stále dokolečka jsem se sama sebe ptala, kdo jsem a po čem toužím a postupně začala rozplétat klubko falešných obrazů, neplatných vzorců a přesvědčení, které jsem si sama o sobě vytvořila a kterým jsem já sama podlehla.

Pochopila jsem, jak mocná je touha i síla myšlenky. Naučila jsem se jak posilovat svůj záměr pomocí afirmace, vizualizace a imaginace, aniž bych v té době názvy a techniky znala.

Vysnila jsem si nový sen pro svůj život a zhmotnila svá přání v realitě. Během nočního spánku se mi ve snu dostalo obrovského daru léčení, díky kterému jsem záhy přirozeně otěhotněla navzdory všem lékařským prognózám.

Setkání s vlastní Duší

Od té doby vím, že denní i noční snění je magickým zdrojem našeho osobního potenciálu, že neprobádaná snová krajina je místem, kde přebývá naše Duše. A že když budeme vnímavý k signálům, které k nám z tohoto místa promlouvají, můžeme se stát znovu celistvou bytostí.

A protože jsem chtěla sny a snění zkoumat dál a víc do hloubky, našla jsem si věhlasného učitele Roberta Mosse a nastoupila do tříletého výcviku pro učitele snění.

Miluj mě bez podmínek

S životním partnerem jsme se poznali okamžitě. Stačil nám k tomu jediný pohled do očí a to i přesto, že bylo 5 hodin ráno v jednom vykřičeném pražském klubu.

Žijeme spolu od roku 2007 a vychováváme tři dcery. Všechny tři jsme počali přirozeně. Lékaři mi po dalším mimoděložním těhotenství, které jsem prodělala v roce 2013 nedávali už žádnou naději na spontánní otěhotnění.

Naše partnerství bylo od počátku těžce zkušeno. Čelili jsme nepochopení ze strany našich rodin, obrovským dluhům z nepodařeného podnikání, beznaději, závislostem, útěkům, paralelním vztahům.

Díky vzájemné lásce, humoru, podpoře, úctě a respektu, které jsme k sobě i v těch nejhorších chvílích dokázali vykřesat, se nám zatím podařilo překonat všechny překážky, stále se do sebe zamilováváme a jednoduše nás baví spolu být.

Veliké učení a další zatěžkávací zkouška pro náš vztah přišla s narozením naší první dcery. Narodila se v roce 2008 a jak rostla, vzdalovala se nám. Moc jsem jí toužila porozumět a tato tuha mě přivedla na cestu vědomého osobního rozvoje a k Životním mapám, které dnes jako certifikovaná lektorka používám při své práci s dětskými i dospělými klienty.

Následovalo dalších více než 10 let intenzivního učení a sebepoznávání, než jsem v sobě našla odvahu a sebevědomí sdílet s vámi můj příběh a poznání prostřednictvím individuálních sezení a skupinových workshopů.

Jsem absolventka základního výcviku procesové práce

Procesová práce byla založena Arnoldem Mindellem, má kořeny v jungiánské psychologii, taoismu, šamanismu a tradicích domorodých národů.

Její prvky přináším do práce s klienty tak, že se zaměřuji na proces, který se při sezení odehrává a podporuji ho nejrůznějšími technikami – vizualizací, zvukem, pohybem, abych vynesla na světlo skrytá poselství, které klient není schopen v té chvíli vnímat na vědomé úrovni.

Jsem certifikovaná lektorka Životních map a komunikačních typů

Životní mapa je metoda která skenuje kořeny a  vzorce chování, které si vytvoříme v dětství jako reakci na situace, kterým  nerozumíme, ale se kterými jsme již tak srostlí, že je mylně považujeme za součást svojí identity. Díky práci s mapou si je uvědomíme, zjistíme, které (všechny) oblasti našeho života ovlivňují a začneme se jich vědomě zbavovat.

Metoda je bezpečná i pro práci s traumatem a vždy dovolí klientovi odhalit pouze ty části, které je schopen přijmout a zpracovat.

Absolvovala jsem šamanské učení Medicínská cesta, které mi otevřelo nové možnosti pro práci s klienty. Jsem členkou české šamanské lóže a moderní “městský” šamanismus je mojí vášní i životním stylem.

S radostí s vámi sdílím svoje poznání a vše, co jsem se dosud naučila

Díky mnoha prožitkovým workshopům se mi podařilo znovu zažehnout plamen vášně, začít se rozvzpomínat na svou pradávnou moudrost a vědění a opětovně se spojit se svou kreativitou. Představivost a tvořivost se tak staly hlavní složkou mojí práce.

Je-li to přáním klienta, učím, jak využívat nástroje pro ovládnutí mysli – vizualizaci, meditaci, vědomé snění.  Při sezeních klienty podporuji léčivým zvukem zvonkoher, chřestidel, bubnů a tibetských mís. Pracujeme se slovem, zvukem, pohybem i obrazem a často je nedílnou součástí mých sezení upřímný a  laskavý humor.

Pomocí vědomého snění a šamanských cest putuji s klienty časoprostorem a hledám pro ně podporu silových zvířat, pomáhám jim najít ztracené části Duše a propojuji je s vyšším vědomím.

Pracuji s krystaly a léčivými krystalovými matricemi, které čistí a harmonizuji energetické pole člověka i prostoru. Učím klienty jak si vybudovat vlastní Magickou zahradou Duše, ve které se mohou sami léčit, nalézat útěchu v těžkých životních situacích a rozvíjet zde své dary a talenty za pomoci svých duchovních průvodců a učitelů.

Jsem tkadlena budoucnosti. Jsem snící i stopařka zlatavého vlákna vašeho životního snu a poslání. Slyším píseň vašeho srdce i po čem touží vaše Duše. S hlubokou pokorou a bezpodmínečnou láskou pro vás otevírám brány intuice, spontaneity a kreativity.

Připomenu vám, jak mocné je vaše srdce, jak mu lépe naslouchat a jak se znovu zamilujete sami do sebe. Zasvětím vás do tajů zákona rezonance, abyste nabízeli světu jen to, co si sami přejete dostávat.

Probudím vaši vášeň a touhu po lepším životě v celistvosti a jednotě.

Bezpečně vás provedu temným lesem vašich vlastních omezení, předsudků a pochybností. Pomohu vám rozvzpomenout se na život v důvěře, opráším vaši víru v zázraky a vy znovu uvěříte, že všechno je možné a že vše, co si přejete máte k dispozici. Ukážu vám, jak si i vy můžete vysnít budoucnost, po které toužíte a jak tuto vizi zrealizovat.

adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
adela-sen-probuzena
Menu