Se mnou proměníš svoje nejodvážnější SNY v realitu

Milovaní, vítejte v mé virtuální realitě. To, že jste tady, není náhoda. Jmenuji se Adél Sen, jsem zkušená byznys mentorka, koučka, terapeutka a moderní šamanka.
Mým posláním je spolupracovat s vědomými lídry, majiteli firem a CEO, kteří naplňují svou životní misi skrze udržitelné projekty s celospolečenským dopadem. Vybírám si lídry, se kterými sdílíme společné hodnoty a vášeň pro smysluplné a etické podnikání.
Pomáhám vám nejen rychleji expandovat, ale především dosahovat trvalých a dlouhodobě udržitelných výsledků, jak ve vašem podnikání, tak v životě.

Propojuji kvantovou fyziku a energetickou práci se současnou funkční terapií, výkonnostním koučinkem, strategickým byznys mentoringem a vědomým leadershipem.

Můj růst a vývoj

Vystudovala jsem reklamu, grafický design a publicistiku. Bezmála 20 let jsem se živila jako redaktorka, šéfredaktorka, obsahová manažerka, on-line markeťačka, píáristka.

Souběžně jsem se 15 let věnovala zkoumání vlastního nitra, energetického a kvantového pole, vzdělávala jsem se v terapii a koučinku a měla vlastní praxi. V roce 2018 mě jedna z mých klientek přivedla na myšlenku propojit vše co znám a umím do jednoho funkčního celku.

Ale ještě chvíli trvalo, než jsem si na to troufla a naplno si do této role stoupla. V roce 2021 jsem spoluzaložila akademii sebevědomého ženského podnikání LA Schola, kde se s mou BBF věnujeme podpoře sólo podnikatelek. S muži spolupracuji výhradně v rámci individuálních programů Quantum business leader, Quantum business therapy, Atomový byznys mentoring.

V rámci svojí expertizy nejsem žádná rychlokvaška. Svoje zkušenosti jsem sbírala poctivě krok za krokem, projekt za projektem téměř 20 let.

 • Odkonzultováno 15 000+ hod v oblasti content marketingu, on-line marketingu, byznys strategií, SEO a PR
 • 18 let odborného poradenství a konzultací pro sólopodnikatele, malé české i nadnárodní firmy v oblasti marketingu, on-line marketingu a content marketingu
 • 300+ klientů-sólopodnikatelů, malých, středních i nadnárodních firem
 • 6 let řízení on-line magazínů s milionovou měsíční návštěvností a ročním rozpočtem 10+ mio
 • 10 let praxe s vedením týmů různých velikostí a řízením týmů na dálku
 • 15 intenzivních let na poli osobního rozvoje v roli klientky
 • 6500+ hodin výcviků, vlastních terapií, koučinků i supervizí

Pro co hořím a co miluju

Přátelství a vztahy, vůni ranní kávy, koně a jízdu na nich, pobyt v přírodě – v lese, na horách, u vody, saunu, masáže, vodopády, lyže, borovice, živly, šamanské rituály, krystaly, studium, angličtinu, objevování všeho druhu, sebepoznávání a osobní růst, delfíny a podmořský svět, tanec, divokost, smyslnost, intimitu, bohatství, design, eklektiku, dlouhé a pomalé snídaně, změnu, meditace, karty, zvuk, vibraci, hudbu, zvířata klasická i mytická, práci s energií, světelné kódy, biohacking, kreativitu, svou rodinu, domov, ticho, staré domy a antik věci s příběhem, šperky, luxusní ubytování a wellness v minimalistickém duchu.

Na čem stavím

Na svobodné vůli a svobodě volby, upřímných vztazích, systemickém přístupu, důvěře, etice, jednoduchosti, jasnosti, čistotě, udržitelnosti, funkčních a jednoduchých strategiích, kontextu, porozumění, empatii, respektu, propojování, hledání a nacházení řešení, spolupráci, živé mystice a spiritualitě, minimalismu, jednotě.

Bez čeho se obejdu a co nevyhledávám

Lpění, odpor, dezinformace, chlad obecně a studené nohy, závist, přetvářku, falešnou loajalita, stížnosti, brblání, ohňostroje a petardy, adrenalinové sporty, výmluvy že něco nejde, problémy, nízké standardy a kvalitu celkově, přemíru čehokoli, závislosti, toxické látky a vztahy, přebírání zodpovědnosti za druhé, přesvědčování a přemlouvání, zlost a agresi, lhostejnost a nezájem o druhé, egoismu, egocentrismus, separaci, povyšování.

Na co se zaměřuju, moje specializace

Aktuálně pomáhám mužům i ženám, naplňovat jejich životní misi prostřednictvím vlastních podnikatelských projektů.

Při své práci využívám mocné kombo terapie, koučinku, byznysového mentorinku a energetické práce. Vše tvořím na míru dané osobě podle její aktuální úrovně vědomí, znalostí a dovedností i momentální fáze osobního a byznysového růstu.

Mou specialitou je procesově terapeutický přístup, prastaré šamanské tradice a utajovaná spirituální učení kombinovaná s profesionálním byznys mentoringem.

V rámci programu Quantum business leader nabízím unikátní holistickou péči jen pro tebe a tvůj byznys. Během intenzivní individuální spolupráce se mnou se staneš skutečnou kvantovou byznys líderkou/ kvantovým byznys lídrem. Více info o programu si přečti TADY.

Do čeho se nehrnu

Pokud nemáš pro vzájemnou spolupráci 100 % ANO, mou odpovědí je vždycky NE. Nebudu tě přemlouvat, ani přesvědčovat. Vím, jakou kvalitu nesu. Pokud ji vidíš, toužíš po ní a ladí nám to po všech stránkách, nadšeně tě doprovodím na tvé cestě. V případě, že váháš, částka za spolupráci se ti zdá vysoká nebo tvá mysl vytahuje další a další argumenty jak králíky z klobouku, ještě nenastal ten správný čas. A možná že nenastane nikdy. To je v pořádku. Nejsem tu pro každého.

Co se mi podařilo

Na začátku roku 2020 jsem ukončila veškeré obchodní spolupráce jako nezávislá konzultantka a naplno se vrhla do vlastního on-line podnikání a budování osobní značky. Během 9 měsíců se mi v pandemii podařilo vydělat první milion a rok na to svůj příjem ztrojnásobit. Založila jsem s.r.o. a za 4 měsíce jsem se stala plátcem DPH a o rok později své příjmy opět znásobila.

V roce 2021 jsem spoluzaložila srdcový projekt LA Schola, který moje podnikání posunul o několik levelů výš.

 • V 25 letech jsem 3 měsíce jsem strávila na Aljašce a pak sama procestovala západní pobřeží USA od Seattlu až po San Francisco.
 • Ustála jsem 2x mimoděložní těhotenství bez ztráty vejcovodu a napodruhé dokonce bez operace.
 • Přirozeně jsem počala a porodila 3 zdravé a silné dcery, přestože mě doktoři označili za „reprodukčního mrzáka“.
 • 15 let společné cesty s partnerem
 • Bydlíme v úžasné secesní vile z roku 1912 a celý proces jejího nabytí byl mistrovský kousek práce se záměrem a manifestace záměru do hmoty.
 • Podnikám od roku 2004 a moje expertiza a podnikání neustále expanduje.
 • V roce 2010 jsem se stala šéfredaktorkou unikátního wellstylového měsíčníku Longevity, který byl mega nadčasový, ale ztroskotal na špatné marketingové strategii a byznys plánu (v režii někoho jiného), což mě motivovalo k tomu zkoumat strategie ještě víc do hloubky a v širších souvislostech.
 • Od roku 2012 se specializuji především na on-line strategie, on-line marketing a content marketing.
 • Vedla jsem až 40členné týmy ajťáků a programátorů, kopíků, SEO specialistů, editorů a redaktorů, projekťáků, byla jsem průkopnicí práce na home office dávno před příchodem pandemie.
 • Pod svou osobní značkou Probuzená jsem během 2 let obsloužila 300+ klientů
 • Spoluzaložila jsem byznysovou akademii sebevědomého ženského podnikání LA Schola, která se aktuálně řadí ve vzdělávání on-line podnikatelek mezi nejprestižnější na česko-slovenském trhu
 • Za poslední 3 roky jsem investovala do svého osobního i byznysového růstu 1,5 mio.
 • Vybudovala jsem jednu z nejrespektovanějších podnikatelských skupin na českém fb.

Díky holistickému přístupu a důrazu na jedinečnost zažívají moji klienti v životě i byznysu mega posuny (reálné kvantové skoky) a svou misi šíří do světa rychlostí světla.

Aktuálně je možné se mnou spolupracovat v rámci těchto individuálních programů:

Transformuj svou aktuální realitu na život i byznys snů.

Chceš upgradovat svůj mindset i skillset a vystřelit své podnikání do nebeských výšek? Jsi tu správně! Pojďme si zavolat a vzájemně se poznat.