Cítíš, že ti stále chybí posbírat pár dílků ze skládačky KDO JSEM?

Milovaná vítej! Tvůj prožitek je klíčem ke dveřím tvé nové, lepší reality. Vydejme se společně na objevnou cestu do nevšedních světů, získej zde cenné poklady – svou vlastní, dávno uloženou a zapomenutou moudrost.

Jsem koučka a mentorka s vášní pro byznys a šamanismus

Inspiruji, motivuji a provázím lidi na cestě osobní proměny. Jsem nadšená vyznavačka a propagátorka městského šamanismu. Ukážu ti způsoby, jak prožívat spiritualitu, aniž by ses vzdala moderního životního stylu.

Připomenu ti, jak mocné je tvé srdce

Ukážu ti, jak mu naslouchat, aby ses znovu zamilovala sama do sebe. Zasvětím tě do tajů zákona rezonance, abys nabízela světu jen to, co si sama přeješ dostávat. Probudím tvou vášeň a touhu po lepším životě v celistvosti a jednotě.

Bezpečně tě provedu temným lesem tvých vlastních omezení, předsudků a pochybností. Pomohu ti rozvzpomenout se na život v důvěře, opráším tvou víru v zázraky a ty znovu uvěříš, že všechno je možné a že vše, co si přeješ, máš k dispozici.

Mým nejhlubším přáním a záměrem je přinášet do tvého života novou kvalitu prožitků – harmonii, lásku, radost a osobní spokojenost.
adela-sen-probuzena

Šamanské klíče k nové realitě

null
Orákulum Duše

Moderní šamanský rituál zcelení a integrity v medicínském kole. Rituál kombinuje konstelační práci, s výkladem šamanských karet, šamanským léčivým bubnováním, čakrovou harmonizací a relaxací.

null
Šamanská procházka

Pojď zažít šamanskou rozcvičku, šamanské harmonizační bubnování, prohlub svou intuici, zažij jednotu a rozšiř svoje pole vnímavosti na společné šamanské procházce v přírodě pod širým nebem.

null
Šamanské harmonizační bubnování

Nech se prostoupit dunivými vibracemi šamanského bubnu. Duch bubnu – bílá medvědice Sidhu – přichází s prvním úderem paličky a v síle i jemnosti pracuje na obnovení tvé celistvosti. Otevři své srdce pradávné medicíně a dovol si propustit ze svého těla staré, v hloubce uložené bolesti a zranění.

null
Mandala existence

Exkluzivní V.I.P. nabídka prožitkové celostní péče, která uzdravuje na všech rovinách – fyzické, mentální, emocionální, energetické i spirituální. Naprosto unikátní a jedinečná kombinace moderního šamanského léčení a individuální konstelace, při které se ti dostane péče zkušené konstelářky a regresní terapeutky Jitky Müllerové a moderní šamanky Adély Sen.

lotus-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Osobní meditace Pohlazení pro Duši

Osobní meditace pro podporu tvého záměru v aktuálním životním období. Meditaci ti vytvořím přímo na míru během společné konzultace a následně ti pošlu její nahrávku.

Dopřej si jedinečnou, osobní spirituální péči, díky které tvoje Duše rozkvete a ty se rozzáříš.

null
Šamanské cestování

Vydej se na cestu do nevšední reality a získej cenné indicie pro plnější a šťastnější prožívání života. Navaž intimnější spojení se svou Duší, zkontaktuj se se svými duchovními průvodci a učiteli. Vybuduj si svou zahradu  Duše, kde budeš nalézat útěchu, podporu a vnitřní zdroje, pro své duchovní, energetické a spirituální posílení v těžkých časech nebo nemoci.

Co říkají o městské šamance

vendula matlova

Při prvním setkání jsem „ochutnala“ její techniku šamanská procházka v Divoké Šárce. Silně to se mnou zarezonovalo, i když jsem skoro celé setkání probrečela. Věděla jsem, že budu mít od Adély skvělou péči a podporu. Nyní nastavujeme pilíře mého podnikání v kombinaci se sebepoznáním.

Připadá mi, že se očišťuji od letitých „nesprávně“ nastavených blokujích vzorců. Příště nás čeká technika Živá mapa. Cítím v kostech, že své pilíře postavím tak úžasně, jak bych si sama před tím ani nedovedla představit. Srdečné díky Adélko.

Vendula Mátlová, podnikatelka
marketa mrkvova

Milé dámy, musím s podělit o supr zkušenost. Měla jsem sezení s Adélou. Potřebovala jsem pomoct s meditacemi a proměnou, co se mi tam i v této realitě děje. Byla jsem smutná a zmatená, bála jsem se, že se sama sobě ztratím. Bála jsem se hlavně pustit něčeho známého, i když už jsem cítila, že to není pro mě to pravé. Adéla to úžasně citlivě rozklíčovala a provedla mě imaginací tak, že se mi otevřely nové možnosti. Zvládla jsem nechat staré za sebou a vykročit beze strachu k novým věcem. A teď mám pocit, že budu lítat a mám před sebou širokou krajinou možností.

Markéta Mrkvová, copywriterka
helena colobenticova

Byla jsem zatím na dvou konzultacích a mám v diáři další termíny. Adéla mne jistě a láskyplně vede k novému náhledu na můj život, moje dary, i k tomu, jak je využívat, a to způsobem, který mne nepřestává fascinovat. Dovede ohromně skloubit svoje zkušenosti ze světa byznysu, koučování a mého oblíbeného šamanismu. Dělá to s láskou, lehkostí a absolutním nadhledem. Děkuji a doporučuji.

Helena Čolobentičová
jana kolarova

Krásné ráno, před pár dny jsem měla online sezení s Adélou na téma, které mě dlouho tížilo a neuměla jsem se posunout vpřed. Dostalo se mi velmi pozorného naslouchání, přítomnosti a citlivého vedení a její hluboká imaginace můj zmatek rozpustila a proměnila v čirou radost z očekávání věcí budoucích. Sezení s Adélou určitě doporučuji a osobně se budu ještě vracet, moc děkuji

Jana Kolářová
vendula matlova

Adéla Sen mi rozehnala bubnem a zpěvem panickou ataku, která přišla, když jsme byly spolu v plné restauraci. Dalas mi tím impuls, že se k tomu mohu postavit i jinak než lékem. Pátrání po dalších nechemických prostředcích tak hezky začalo

Vendula Mátlová, podnikatelka
michaela-weissova

Adéla dokáže nepředstavitelné. Spojuje techniky tradičního šamanismu s businessovým prostředím a jeho moderními potřebami. Vede klienta k zákazníkovi a zákazníka ke klientovi. Je krásným mostem, který pomáhá vylaďovat staré do nové prosperity.

Michaela Weissová, podnikatelka