Dopřej si hlubinnou individuální terapeutickou péči, limitless koučink nebo super efektivní Atomový byznys mentoring. Nebo si to všechno nakombinuj podle chuti ve službě Quantum combo extreme

Kvantový byznys zastřešuje všechny moje individuální služby pro podnikatelky a podnikatele, kteří chtějí posunout svůj byznys na další level nebo dokonce o několik levelů dál.

Cítíš že, narážíš na skleněný strop,  cestu vpřed si někde sama blokuješ, máš široké byznysové a marketingové znalosti, ale pořád se ti nedaří všechny ty poučky aplikovat a vydestilovat z nich svou originální a jedinečnou byznysovou cestu?

Kdo je Adéla Sen

Odešla jsem ze světa „velkého“ byznysu, abych jako byznys koučka, mentorka a terapeutka pomáhala podnikatelkám růst a budovat sebevědomé, stabilní a udržitelné podnikání, které je bude vyživovat a naplňovat. Jsem nadšená vyznavačka slow marketingu a práce v kvantovém poli.

 • null
  Odkonzultováno 15 000+ hod v oblasti content marketingu, on-line marketingu, byznys strategií, SEO a PR
 • null
  18 let odborného poradenství a konzultací pro sólopodnikatele, malé české i nadnárodní firmy v oblasti marketingu, on-line marketingu a content marketingu
 • null
  300+ klientů-sólopodnikatelů, malých, středních i nadnárodních firem
 • null
  6 let řízení on-line magazínů s milionovou měsíční návštěvností a ročním rozpočtem 10+ mio
 • null
  10 let praxe s vedením týmů různých velikostí a řízením týmů na dálku
 • null
  15 intenzivních let na poli osobního rozvoje v roli klientky
 • null
  6500+ hodin výcviků, vlastních terapií, koučinků i supervizí
adela-sen-probuzena

Nabídka služeb

zem-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Atom business mentoring

Tvůj byznys rozložíme na atomy. Naporcujeme slona tak, aby tvoje akční kroky byly jednoduché a snadno proveditelné. Klientky na téhle službě nejvíc baví, že mě mají v zádech. 2 nebo 4 měsíce se se mnou můžou spojit na denní bázi, třeba když řídí svou kampaň, redefinují svůj byznys, nebo pro sebe hledají jedinečný podnikatelský styl.

null
Quantum business therapy

Jestli chceš zažít, ono „mytické“ podnikání v lehkosti a flow, kterým se všichni kolem ohánějí, potřebuješ se nejprve oprostit od balastu a překážek, které ti stojí v cestě. Společně vyskladníme a vyvětráme bordel z tvého vnitřního světa, aby se do tvého byznysu nalila životodárná energie, vitalita a šťáva. Restartuj se a revitalizuj svůj byznys.

sloboda-ikona-ruzova
Limitless quantum coaching & mentoring

Výkonnostní koučink a strategický mentoring zaměřený na nekonečné nastavená mysli, money mindset, nalezení autentického prodejního stylu a komunikace, produktivitu, efektivitu a plánování. Plně integruješ pověstné THING BIG a uvěříš, že opravdu můžeš dokázat nejen všechno TO, o čem jsi kdy snila, ale mnohem víc. Skoč dál, než si vůbec dokážeš představit.

null
Quantum combo extreme

Nabušený balík 6 měsíční spolupráce, ve kterém propojuji 3 nejprodávanější služby  – Limitless mindset coaching, Quantum business therapy a Atom business mentoring. Staň se limitless tvůrkyní. Zvu tě do kvantového pole neomezených možností. Odemkni portál hojnosti pro svůj život i byznys a zasurfuj si na vlně vlastního never ending úspěchu.

ritual-ikona
Quantum business leader

Individuální program pro inovativní a vědomé majitele firem, CEO a leadery, kteří řídí projekty s celospolečenským dopadem a jejichž společnou misí je měnit svět k lepšímu. Ke spolupráci si lídry a projekty pečlivě vybírám. Musíme si „vonět“ a absolutně se pro vzájemnou spolupráci nadchnout.

null
Kvantový byznys lídr

Individuální program pro inovativní a vědomé majitele firem, CEO a leadery, kteří řídí projekty s celospolečenským dopadem a jejichž společnou misí je měnit svět k lepšímu. Ke spolupráci si lídry a projekty pečlivě vybírám. Musíme si „vonět“ a absolutně se pro vzájemnou spolupráci nadchnout.

Dejte svému byznysu křídla a pohodlně vydělejte svůj první milion během jediného roku

karolina soilis

Pokud si potřebujete utřídit myšlenky a vyjasnit směr jak dál v životě, vřele doporučuji Adélu Sen, nejen, že vás vyslechne, ale současně pokládá ty správné otázky, které vám pomůžou najít ty správné odpovědi z vašeho nitra.

Všichni víme, co máme dělat, jen je někdy potřeba osoba, která vám pomůže tyto odpovědi nalézt a to je pro mě Adéla.

Karolina Soilis
katerina-polreichova

Dnešní konzultace s Adelou bych shrnula do jednoho slova WOW! Jsem nadšená, že jsem našla někoho, kdo rozumí podnikání, chápe složitost ženské duše a ještě vás dokáže nasměrovat, kudy je nejkratší cesta k úspěchu. Přesvědčila mě, že být úspěšná je o nastavení mysli (a samozřejmě nějaké té práce k tomu).

Jedna jediná konzultace mi otevřela nové „zlaté brány“ a já se už nemůžu dočkat té další.

Kateřina Polreichová, návrhářka
jana rosa

Mentorink s Adélou Sen oceňuji zejména proto, že mi otevírá možnosti a dveře, na které sama nevidím.

Ukazuje mi různé cesty, po kterých mohu kráčet a já sama si vybírám, které zvolím. Pomáhá mi nahlédnout taky na to, co mě brzdí, kde se na své cestě zasekávám a také na to, jak může být má jízda životem plynulejší a více a více se přibližovat tomu, po čem v hlouby duše toužím.

Pomáhá mi netočit se v kruhu, nepřešlapovat zbytečně dlouho na místě. S Adélou získávám odvahu jít do akce hned a užívat si výsledky. Děkuji!

Jana Rosa Matulová, podnikatelka
marcela-drapakova

Na  Adélčinu facebookovou  skupinu jsem narazila náhodou, zaujala mě díky přístupu a obsahu , poté jsem prošla kurzem Rande s vlastím já , který mě nadchl a díky němu jsem pochopila spoustu věcí a začala na sobě pracovat.

Adéla je úžasná , dokáže vám ukázat cestu, která by vás ani nenapadla. Jsem z ní nadšená, protože díky Adéle jsem si začala věřit a pracovat na tom abych se mohla pustit do podnikání.

Její profesionalita, vcítění a nápady jsou pro vás inspirací a já se pokaždé těším na setkání co nového se naučím. Adéla Sen doporučuji.

Marcela Drapáková, fotografka
vendula matlova

S Adélou jsme začaly koučink 1-na-1 v momentě, kdy se mi pilíře mého života úplně sesypaly (rozuměj vztah, bydlení, práce, těžká nemoc v rodině a začaly se mi pravidelně opakovat panické ataky). Řekla jsem si o pomoc. Nevěděla jsem, zda to sama znovu vše dám dohromady. Dobře jsem udělala!

Jsme v osobně- byznysovém léčivém procesu právě druhý měsíc. Adélka mě zkušeně provádí svými osvědčenými technikami laskavě a přímo k vlastním uvědoměním. Fungují krásně. Souvislosti mého života mi začínají zapadat na správná místa v mé mozaice.

Vendula Mátlová, podnikatelka
maja lanni

Tak i já se přidávám s vděčnou referencí. A4 jsem nepopsala, píšu malinkým písmem, ale těch Aha momentů a vnitřních uvědomění bylo víc než dost. Věci, které znám a vím, najednou byly vztáhnuty na mojí osobu. Pár věcí jsem si ujasnila a cítím, že mám podporu v mém strachu jít konečně do akce a něco dělat, přestat pracovat pouze teoreticky, věčně se vyhýbat a utíkat, ale převést věci do materiálna (fakt díky Adel) a začít jednat. Když jsem pak myla nádobí, což je můj relax a čas na přemýšlení , klepaly se mi ruce, jako bych stála nad propastí a chystala se skočit a letět. Uff. Těžké, bojím se, ale chci. A je super vědět, že když se budu bát moc a potřebovat podporu, mám Adélu. Děkuju. Moc.

Markéta Sloka alias Maja Lanni
zuzka-vitkova

S Adélou jsem si domluvila spolupráci někdy během února, zaujalo mě totiž jedno její video a asi po 10 vteřinách jsem věděla, že chci pracovat právě s ní.

Na začátku jsem měla spoustu rozjetých projektů a plánů, ale měla jsem problém s jejich realizací. Původně jsem si myslela, že problém je v motivaci, ale nakonec jsme rozklíčovaly, že za vším stojí únava. Adéla mi pomohla zapracovat na mém zazdrojování a další 2 sezení jsme se věnovaly tomu, abych byla silnější a více v souladu se sebou. Poté jsme se několik dalších sezení věnovaly mentoringu a poposunutí mého byznysu. Dostala jsem pár zajímavých tipů a ráda se pak zde podělím i o výsledky.

S Adélou se mi spolupracovalo velmi příjemně a jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala jako průvodkyni na mé nové cestě.

Zuzka Vítková, podnikatelka
klaudia-sauerova

Mela jsem před časem konzultaci s Adelou.

Hlavně musím říct, že mi hned od první vety sedla. Vyzařuje silu a uzemněni, vzbuzuje důvěru, naslouchá. Je praktická a zároveň šamanka. Skvěla kombinace.

A jestli si myslíte, že za 15 minut nemůžete něco rozlousknout, tak na to zapomeňte!
Adela je přímo pramen zkušeností a nápadů, zná zeny a jejich potřeby (zná moji cílovku) dala mi na ne úplně novy pohled.

Nápady plynuly, některé jsme si přehazovali jak míček na ping-pong, abychom je vyladily.

Z konzultace si odnáším 4 popsané papíry A4 plné skvělých postřehů, nápadů a rad.
Dva z nich už jsou v realizaci. Děkuju.

Klaudia Sauerová, jogínka
zuzana-bartakova

Chtěla bych Adéle poděkovat za skvělou konzultaci, která byla na mé přání jen částečně byznysová. Jestli něco důležitého řešíte, nebojte se s ní spojit. Poskytne vám jiný vhled, nadhled i různé možnosti řešení. Příště určitě dám konzultaci, tentokrát už více zaměřenou na byznys. Díky moc!

Zuzana Bartáková de Saman, podnikatelka
michaela-weissova

Adéla dokáže nepředstavitelné. Spojuje techniky tradičního šamanismu s businessovým prostředím a jeho moderními potřebami. Vede klienta k zákazníkovi a zákazníka ke klientovi. Je krásným mostem, který pomáhá vylaďovat staré do nové prosperity.

Michaela Weissová, podnikatelka