Kvantový byznys je holistická individuální péče, která jde do morku kostí a ještě hlouběji

Dopřej si Design Duše, Kódy hojnosti, VIP mentoringový program Kvantový byznys, nebo pokročilou práci s fraktály v programu Byznys extreme.

Odblokuješ a propustíš karmická zranění, zjistíš, kdo jsi na úrovni Duše a jaké jsou tvoje dary, manifestace tvých záměrů pro tebe začne být naprosto přirozenou a běžnou součástí všeho, do čeho se pustíš.

  • Přestaneš se ohlížet na to, kým by tě druzí chtěli mít, odhodíš musím a měla bych.
  • Zkontaktuješ se se svojí bytostnou podstatou, pochopíš božský plán své Duše, rozvzpomeneš se na svou dávnou moudrost a vědění a z tohoto místa začneš tvořit.
  • Zbavíš se svých falešných přesvědčení, mentálních bloků a programů díky hluboké energetické a spirituální práci zkombinované se super praktickým přístupem.
  • Budeme pracovat v rovině magické, virtuální i fyzické. Vše protřepeme, promícháme a doplníme o funkční byznys strategie, akční kroky a plán.

Kdo je Adéla Sen

Odešla jsem ze světa „velkého“ byznysu, abych jako celostní koučka a byznys mentorka pomáhala podnikatelkám růst a budovat sebevědomé a úspěšné podnikání v souladu s jejich Duší.

Do vínku mi byla daná schopnost mocné obrazotvornosti, jasnosti, empatie a vhledu. Při své praxi vycházím z klasického, transpersonálního (transformačně-spirituálního) a energetického koučování, které kombinuji s prastarými šamanskými praktikami a nejnovějšími poznatky na poli kvantové fyziky a moderní neurovědy.

Bezmála stovka žen absolvovala moje individuální konzultace a jejich příjmy se zněkolikanásobily během krátké doby a jejich podnikání nabralo nový směr.

Již několik let vydělávám víc než 1 000 000 ročně a mířím výš. Když jsem to dokázala já, dokážete to i vy.

adela-sen-probuzena

Nabídka služeb

zem-ikona-probuzena-adela-sen-ruzova
Design Duše

Seznam se se záměrem vlastní Duše zde na Zemi. Začni tvořit a podnikat v souladu se svojí bytostnou esencí. Získej jedinečný „výklad“, který ti objasní mnoho netušených souvislostí, včetně konkrétních doporučení, co změnit. Otevři se hojnosti.

null
Kódy Hojnosti

Poznej své Kódy hojnosti a staň se synonymem pro hojnost ve všech oblastech svého života. Dozvíš se, jestli jsi organická, lineární nebo systemická tvůrkyně a získáš recepturu pro naprosto přirozený způsob manifestace.

null
Byznys Extreme

Rozpusť a zpracuj svoje omezující a limitují bloky i přesvědčení skrze hlubokou práci s fraktály.

Byznys Extreme je intenzivní transformativní koučink, který jde hluboko, až do morku kostí a ještě dál. Jsi připravená skočit?

null
VIP Kvantový byznys

Staň se energetickou tvůrkyní. Zvu tě do kvantového pole neomezených možností. Odemkni portál hojnosti pro svůj život i byznys a zasurfuj si na vlně vlastního never ending úspěchu. Získej Design duše, Kódy hojnosti a samostatně neprodejnou Energetickou byznys analýzu.

Dejte svému byznysu křídla a pohodlně vydělejte svůj první milion během jediného roku

karolina soilis

Pokud si potřebujete utřídit myšlenky a vyjasnit směr jak dál v životě, vřele doporučuji Adélu Sen, nejen, že vás vyslechne, ale současně pokládá ty správné otázky, které vám pomůžou najít ty správné odpovědi z vašeho nitra.

Všichni víme, co máme dělat, jen je někdy potřeba osoba, která vám pomůže tyto odpovědi nalézt a to je pro mě Adéla.

Karolina Soilis
katerina-polreichova

Dnešní konzultace s Adelou bych shrnula do jednoho slova WOW! Jsem nadšená, že jsem našla někoho, kdo rozumí podnikání, chápe složitost ženské duše a ještě vás dokáže nasměrovat, kudy je nejkratší cesta k úspěchu. Přesvědčila mě, že být úspěšná je o nastavení mysli (a samozřejmě nějaké té práce k tomu).

Jedna jediná konzultace mi otevřela nové „zlaté brány“ a já se už nemůžu dočkat té další.

Kateřina Polreichová, návrhářka
jana rosa

Mentorink s Adélou Sen oceňuji zejména proto, že mi otevírá možnosti a dveře, na které sama nevidím.

Ukazuje mi různé cesty, po kterých mohu kráčet a já sama si vybírám, které zvolím. Pomáhá mi nahlédnout taky na to, co mě brzdí, kde se na své cestě zasekávám a také na to, jak může být má jízda životem plynulejší a více a více se přibližovat tomu, po čem v hlouby duše toužím.

Pomáhá mi netočit se v kruhu, nepřešlapovat zbytečně dlouho na místě. S Adélou získávám odvahu jít do akce hned a užívat si výsledky. Děkuji!

Jana Rosa Matulová, podnikatelka
marcela-drapakova

Na  Adélčinu facebookovou  skupinu jsem narazila náhodou, zaujala mě díky přístupu a obsahu , poté jsem prošla kurzem Rande s vlastím já , který mě nadchl a díky němu jsem pochopila spoustu věcí a začala na sobě pracovat.

Adéla je úžasná , dokáže vám ukázat cestu, která by vás ani nenapadla. Jsem z ní nadšená, protože díky Adéle jsem si začala věřit a pracovat na tom abych se mohla pustit do podnikání.

Její profesionalita, vcítění a nápady jsou pro vás inspirací a já se pokaždé těším na setkání co nového se naučím. Adéla Sen doporučuji.

Marcela Drapáková, fotografka
vendula matlova

S Adélou jsme začaly koučink 1-na-1 v momentě, kdy se mi pilíře mého života úplně sesypaly (rozuměj vztah, bydlení, práce, těžká nemoc v rodině a začaly se mi pravidelně opakovat panické ataky). Řekla jsem si o pomoc. Nevěděla jsem, zda to sama znovu vše dám dohromady. Dobře jsem udělala!

Jsme v osobně- byznysovém léčivém procesu právě druhý měsíc. Adélka mě zkušeně provádí svými osvědčenými technikami laskavě a přímo k vlastním uvědoměním. Fungují krásně. Souvislosti mého života mi začínají zapadat na správná místa v mé mozaice.

Vendula Mátlová, podnikatelka
maja lanni

Tak i já se přidávám s vděčnou referencí. A4 jsem nepopsala, píšu malinkým písmem, ale těch Aha momentů a vnitřních uvědomění bylo víc než dost. Věci, které znám a vím, najednou byly vztáhnuty na mojí osobu. Pár věcí jsem si ujasnila a cítím, že mám podporu v mém strachu jít konečně do akce a něco dělat, přestat pracovat pouze teoreticky, věčně se vyhýbat a utíkat, ale převést věci do materiálna (fakt díky Adel) a začít jednat. Když jsem pak myla nádobí, což je můj relax a čas na přemýšlení , klepaly se mi ruce, jako bych stála nad propastí a chystala se skočit a letět. Uff. Těžké, bojím se, ale chci. A je super vědět, že když se budu bát moc a potřebovat podporu, mám Adélu. Děkuju. Moc.

Markéta Sloka alias Maja Lanni
zuzka-vitkova

S Adélou jsem si domluvila spolupráci někdy během února, zaujalo mě totiž jedno její video a asi po 10 vteřinách jsem věděla, že chci pracovat právě s ní.

Na začátku jsem měla spoustu rozjetých projektů a plánů, ale měla jsem problém s jejich realizací. Původně jsem si myslela, že problém je v motivaci, ale nakonec jsme rozklíčovaly, že za vším stojí únava. Adéla mi pomohla zapracovat na mém zazdrojování a další 2 sezení jsme se věnovaly tomu, abych byla silnější a více v souladu se sebou. Poté jsme se několik dalších sezení věnovaly mentoringu a poposunutí mého byznysu. Dostala jsem pár zajímavých tipů a ráda se pak zde podělím i o výsledky.

S Adélou se mi spolupracovalo velmi příjemně a jsem moc ráda, že jsem si ji vybrala jako průvodkyni na mé nové cestě.

Zuzka Vítková, podnikatelka
klaudia-sauerova

Mela jsem před časem konzultaci s Adelou.

Hlavně musím říct, že mi hned od první vety sedla. Vyzařuje silu a uzemněni, vzbuzuje důvěru, naslouchá. Je praktická a zároveň šamanka. Skvěla kombinace.

A jestli si myslíte, že za 15 minut nemůžete něco rozlousknout, tak na to zapomeňte!
Adela je přímo pramen zkušeností a nápadů, zná zeny a jejich potřeby (zná moji cílovku) dala mi na ne úplně novy pohled.

Nápady plynuly, některé jsme si přehazovali jak míček na ping-pong, abychom je vyladily.

Z konzultace si odnáším 4 popsané papíry A4 plné skvělých postřehů, nápadů a rad.
Dva z nich už jsou v realizaci. Děkuju.

Klaudia Sauerová, jogínka
zuzana-bartakova

Chtěla bych Adéle poděkovat za skvělou konzultaci, která byla na mé přání jen částečně byznysová. Jestli něco důležitého řešíte, nebojte se s ní spojit. Poskytne vám jiný vhled, nadhled i různé možnosti řešení. Příště určitě dám konzultaci, tentokrát už více zaměřenou na byznys. Díky moc!

Zuzana Bartáková de Saman, podnikatelka
michaela-weissova

Adéla dokáže nepředstavitelné. Spojuje techniky tradičního šamanismu s businessovým prostředím a jeho moderními potřebami. Vede klienta k zákazníkovi a zákazníka ke klientovi. Je krásným mostem, který pomáhá vylaďovat staré do nové prosperity.

Michaela Weissová, podnikatelka
Menu